Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy csináljam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, hogy mielőtt megujjaznám magam, hogy adjak beöntést magamnak? meg milyen érzés? :S

2015. aug. 4. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem használj mindenképp síkosítót, esetleg húzz az ujjadra óvszert. Beöntést feltétlen ujjazás előtt szerintem nem szükséges, főleg ha az ujjadra húzol egy gumit, de azért alaposan mosakodj meg előtte, utána.
2015. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A meleg témában esélyes, hogy pasi :)

Amúgy szerintem a neten olvass utána, hogy mi a legjobb módszer. Én nem szoktam magam ujjazni.

2015. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Nem fáj, ha attól tartasz. Kellemes érzés, ahogy ömlik beléd a folyadék, fel is izgat.


Már egyszer leírtam, most csak bemásolom:

Bementem a gyógyszertárba, és kértem egy beöntőkészletet. Azt mondták, hogy van a körtés:

[link]

És van a tartályos:

[link]


Az utóbbiban én több fantáziát láttam. Abba ugye több víz fér, mélyebben megtisztít. A gyógyszerész azt tanácsolta, hogy langyos vízzel töltsem fel, majd a tartályt valami magas helyre tegyem fel (hogy a gravitáció hatására belém tudjon folyni), feküdjek a hátamra, síkosítóval dugjam a cső műanyag végét a fenekembe, nyissam ki a csapot, és lazuljak el. Ha a víz belém folyt, tartsam bent kb. 2 percig, és a WC-n ürítsem ki.


Ezzel szemben az én tapasztalataim: Igen, ezt valóban így kell csinálni, de nem elég egyszer. Annyiszor kell, amíg tiszta víz nem jön belőled, ha kell 5-6 alkalommal is egymás után. A beöntéstől nem kell félned, csupán annyit érzel, ahogy a langyos víz folyik beléd. Abszolút semmi fájdalommal nem jár, sőt, engem még fel is izgatott :)


Pro tip: Egy meleg kamillateás beöntés nagyon ellazít, miközben olajjal masszírozzák a tested. Ha szeretnél izgalmas pillanatokat, akkor pedig egy adag napraforgóolajjal csinálj beöntést. Egy része a bélfalhoz tapad, és egész nap fog belőled csordogálni. Én egyszer azt hittem, hogy finganom kell, és néhány ember szeme láttára toltam tele a nadrágomat olajjal fényes nappal :)

2015. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszii :)
2015. aug. 4. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!