Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, ti nem érzitek rosszul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti nem érzitek rosszul magatokat a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindenki olyan jól néz ki. Mindenkinek olyan jó teste van, szép arca, stb. Nem tartom magam rossznak, még a hibáim ellenére se, de egyszerűen annyira fura. És még furább, hogy mennyire csak szexre megy mindenki az oldalakon. Simogatás, szeretgetés, ölelés mintha nem is kéne. :(
2015. aug. 23. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Korod,nemed?
2015. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát én pont ezért semmilyen közösségi oldalt nem látogatok rendeszeresen....
2015. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én feltettem magamról a legőszintébb képemet, amiről azt gondolom, hogy oké, rosszabb napokon azért ennél egy fokkal még gázabb vagyok, jobb napokon meg túlszárnyalom.

Elég minimális lett a visszhangja, bár most hogy külföldre költöztem egy rövid időre, lehet hogy csak a magyar pasikkal nem volt szerencsém. (Magyar lányokkal lenni konkurenciában, na az se szórakoztató, ott valóban mindenki annyira szép. ) A férfiak társkeresőn meg nagyon ritkán vannak az átlagos kategóriákban, a túl szépek szexet keresnek, a jóképű de rendesnek látszik pasik közül is sokan találnak nálam csinosabbat (gondolom) hiába is van meg a kezdeti belső összhang. Nekem Magyarországon nagyon lehangoló volt az ilyen oldalakon lenni. Most nem óriási a különbség de van, többen érdeklődnek, normálisabbak, pedig most jobban megszűröm kinek válaszolok (pl. az ilyen hellokra már egyáltalán nem), a "felhozatal" is jobb bármilyen degradálóan is hangzik.

Sajnos a férfi oldalt nem ismerem. Kíváncsiságból ráírtam egy-két lányra hogy haladnak, az egyikük külföldiekkel ismerkedik már csak, a másikuk meg elzárkózott ettől, és állítólag nincs nagy szerencséje eddig. Persze ez lehet attól, hogy más amit én értékelek nőként egy nőben, és más amit egy férfi értékelne. Nekem nem a kedvesség az első, hanem a pozitív hozzáállás mellett az őszinteség, kritikai érzék, okos humor. És valószínűleg másra mondom, hogy szép. :)

Na de összességében azt kell mondjam (muszáj valami lezárás), hogy fel a fejjel, a női oldalon is küzdnek jó páran ezzel. És hidd el, hogy vannak nők, akik nem az izmosra gyúrt testeket fogják keresni, hanem egy olyan átlag srácot, egy kis szőrrel, akiről el tudják hinni, hogy majd értékeli őket.

Ilyen szempontból férfiként jobb átlagosnak lenni, mint nőnek. Ha valaki ismerkedik veled, valószínűleg tényleg te vonzottad, nem pedig az "ezt is megd...gnám végülis" kategóriába esel. :)

2015. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor fent voltam ilyen oldalakon akkor én is kaptam rengeteg ajánlatot szexre, de mindet elutasítottam. Aztán ott megismertem páromat ( 5 éve együtt ) egy hónap fentlét után :D
2015. aug. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen társkeresőn nézel? Mert én egy darab helyes férfit nem láttam még, csak 60 éves kiéhezett macis férfiakat.
2015. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én pont ezért töröltem a regisztrációmat, mivel engem is frusztrált, hogy hozzájuk képest én tök ronda vagyok
2015. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!