Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Ti inkább tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Ti inkább tapasztalttal kezdenétek? Vagy a tapasztalatlanság nem kizáró ok? 20/f

Figyelt kérdés
Én még szűz vagyok, és érdekel a véleményetek. Hogy mit gondoltok erről. :)

2015. aug. 16. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok a tapasztalatlanság, de inkább tapasztalt sráccal lennék együtt először. Azt gondolom, hogy az első élmény meghatározó. 21/f bi passzív szűz (lánnyal voltam már)
2015. aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
értem :) köszi a választ! engem ez aggaszt, hogy mások is úgy gondolják, ahogyan te, hogy tapasztaltabbal lennének együtt inkább ://
2015. aug. 16. 10:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szeretsz valakit, ez számít legkevésbé :) Én és a barátom is szüzek vagyunk, de eszembe nem jutna mást keresni, hisz tudom, hogy amennyire lehet, annyira vigyázni fog rám, és semmi olyat nem csinálna, amivel fájdalmat okoz. Szóval ne aggódj kérdező :)
2015. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít bár én is szűz vagyok :D
2015. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalttal kezdj!
2015. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem jobban bejön az ,hogy ha valaki tapasztalatlan mint ,hogy már túlságosan is "tapasztalt" xD

Am is mindenki volt tapasztalatlan ha valaki ezt nem érti meg, hogy még nem vagy benne biztos ,hogy jó az amit csinálsz akk azzal szerintem nem is éri meg foglalkoznod.

20/F

2015. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szűz vagyok, de mindegy hogy tapasztalt vagy nem, csak szeressük egymást, és megbízzak benne, mert passzívkent az első lehet könnyen rossz élmény is szerintem. Szóval szerelem :)
2015. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit szeretnél.

Én például hosszútávú kapcsolatot, ahol a srác nem csak az ágyban partner, hanem az élet többi területén is. Mellesleg én sem voltam még együtt "úgy" senkivel, és mire eljutnánk oda, előbb szeretném alaposan megismerni az illetőt: tudni, hogy ki is az az ember, milyen az ő személye, stílusa, vonzódom-e hozzá, és hogy működik-e az a bizonyos "kémia" közöttünk: el tudnám-e képzelni a vele való kapcsolatot.

Hidd el, hogy aki ehhez hasonlóan hosszútávra tervez, valószínűleg ezek számítanak majd inkább, mint az, hogy ki mennyire tapasztalt az ágyban.


(Azt mondjuk el tudom képzelni, hogy aki csak egy vad éjszakát akar magának az jobban szereti, ha jelöltje rutinos lepedőakrobata, de mivel én nem tartozom ide, nem nyilatkozom a nevükben. :) )


21F

2015. aug. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem sem számít,hogy tapasztalt vagy sem.

Csak legyél óvatos.

2015. aug. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ftf1983 ***** válasza:
100%
Tapasztalttal talán azért célszerűbb, mert jobban tudja, hogy mit hogy kell jól csinálni. Jobban tud figyelni rád. Ha két kezdő találkozik össze, akkor lehet mind a ketten annyira izgulnak, hogy azért se jön össze a dolog.
2015. aug. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!