Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Akikről nem tudják,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Akikről nem tudják, hogy meleg, ti hogyan ismerkedtek és hol? Titokban? 20/f

Figyelt kérdés
Rólam sem tudja senki, és nem tudom, így hogyan kezdjek az ismerkedéshez.

2015. aug. 13. 10:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
ezek a srácok nem tudták, hogy meleg vagyok :) meg nem is igazán jöttek be :DD
2015. aug. 13. 14:34
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Gri
2015. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

* Grindr / romeo! Hajrá :)


20/F

2015. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hmm akkor válogatós vagy:P Majd találsz kedvedre valót!
2015. aug. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 qp_andrás_qp=D ***** válasza:
100%
Mi lessz ha megtudják? Mit csinálnak? Nem fognak azért kivágni az egyetemről. Én még csak 15 vagyok és már készülök bevallani hogy meleg vagyok, pedig most megyek új suliba(9edik osztály) mi a legrosszabb ami történhet ha bevallod? Találsz egy párt, és boldogan élsz. De nem kell elkapkodni, még rá ér később. Nem tudom mennyire elfogadóak a szüleid és a haverjaid. De egyszer ígyis úgyis megtudják az igazságot. Nincs ezen semmi szégyellnivaló. De a te életed. Csak ha mégis úgydöntessz hogy elmondod, akkor ne úgy "valld be" mintha bűn lenne, hanem vedd lazán és vállald fel. Remélem segítettem
2015. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Eleve rosszul közelíted meg a kérdést.

Egy meleg társkeresőn kép nélkül eleve esélytelen az ismerkedés, mert sokan nem fognak ismerkedni olyannal, akiről nem látható kép. Mert úgy gondolkodnak, hogyha nincs képed, akkor biztos kamus, átverős ember vagy és hogy ha ők kiraknak képet magukról, akkor elvárják ugyanezt mástól is.

Elég ha napszemüveges profilképed van és ha küldesz, akkor van egy arcos képed is. De kép nélkül semmi értelme.

És akkor mi van ha a haverjaid megtudják? Most még azt hiszed, hogy nem fogadnának el. Biztos lenne, aki elfogadna. Aki meg nem az nem érdemli meg, hogy a haverod legyen. Az annyit is ér.

2015. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Grindr :D
2015. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem itt jó helyen vagy!
2015. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!