Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Akikről nem tudják,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Akikről nem tudják, hogy meleg, ti hogyan ismerkedtek és hol? Titokban? 20/f

Figyelt kérdés
Rólam sem tudja senki, és nem tudom, így hogyan kezdjek az ismerkedéshez.

2015. aug. 13. 10:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Meleg tarskereso. Eddig nem hangoztattam, hogy meleg vagyok, most gondoltam ra, hogy munkahelyen felvallalnam.
2015. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
planetromeo.com
2015. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Internetes rárskeresőn, Planetromeo.

Mondjuk a planetromeon csak szexet keresnek. Inkább menj egy magyarra. Mondjuk a melegrandi.hu vagy a randi.gay.hu

És így nem nagy esély hogy fény derül, hová is tartozunk.

16f

2015. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

En egy rakat ismerosom es evfolyamtarsam megtalaltam randi.gay.hu-n es romeon is. Arckepet sem mertem kirakni. Elegge meglepetes erejevel hatott. Es van olyan, akirol tudom, hogy rosszindulatu, de ha valaki nagyon ki akar cseszni valakivel, akkor is siman beregisztral, es rakja ki napishitre a profilt es a facebook profilt. Ket evf.tarsammal is megcsinaltak mar.


ez van :(

2015. aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
én is az ilyen rosszindulatú emberek miatt nem merek regisztrálni, akkor inkább marad a magány ://
2015. aug. 13. 12:36
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagy. Nem késtél le semmiről sem! Előtted az élet! Hagyd abba ezt a "marad nekem a magány" hozzáállást! ;) Járj nyitott szemmel, biztosan volt már olyan srác a közeledben, akinek tetszettél. Figyelj az apró jelekre!
2015. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Melegeknek szóló társkeresőn. (randi.gay.hu)


22 éves voltam, mikor úgy döntöttem, hogy inkább mégsem egyedül döglök meg - 23 évesen ismertem meg ott a barátomat, akivel több, mint egy éve vagyunk már együtt.


Addig több emberrel is megismerkedtem ott, majdnem mindegyikük kedvelhető, rendes figura volt. Ha nem vagy agyhalottka, akkor te sem fogsz rosszindulatú hamiskártyások áldozatává lenni, mert azért elég könnyen felismerhetők.

2015. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
agyhalott? ezt hogy érted? :) nem vagyok, egyetemre járok, egyébként köszönöm a válaszokat :)
2015. aug. 13. 13:48
 9/18 A kérdező kommentje:
amúgy tetszettem már srácoknak :)
2015. aug. 13. 14:00
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a baj? :P Ne legyél szégyenlős, hanem a élvezd ki a lehetőségeidet!
2015. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!