Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív fiúk könnyen találtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív fiúk könnyen találtok orál szexre partnert?

Figyelt kérdés

2015. júl. 18. 01:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
sajnos nem, mindenki messze van
2015. júl. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kínában laksz?
2015. júl. 18. 01:36
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
ott túl sokan vannak
2015. júl. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Az 1-esnek igaza van!

Mindenki messze van!

Hiába lenne partner, ha messze van...

Ritkán akad az ember össze, esetemben budapestivel, közelivel, aki nem csak írogat, hanem a tettek mezejére is lép... Sajnos ez van...

2015. júl. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5%

én mindig találok egy csajt aki legalább azt akarja van mikor többet is

csak nyisd ki a pénztárcád :-o :-D :-D

2015. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, arra mindig lenne jelentkező. De még egyszer sem mondtam igen.
2015. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Aki aktívként nem talál orálra partnert, annak szerintem elég bénán kell keresnie. Ha fellépek akármelyik meleg oldalra, ott minden pasi folyamatosan szopna. Lényegében nincs is másfajta "hirdetés". (Oké, elvétve akad pár másik is.)

Persze az is gond lehet, hogy az aktívak azt várják, hogy valaki majd rájuk ír. Csak az a hiba, hogy ezt várják a passzívak is. xD Azt hiszem.

2015. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is annyi helyes fiút ismerek, de hát egyik sem budapesti és messze laknak:DDD Ez valahol érdekes:D Aki meg nem budapesti csak budapestit talál:DDDD

16/f

2015. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az a baj itt PEsten, hogy mindenki csak 1 alkalomra keres :(
2015. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Inkább az a baj, hogy hiába a rengeteg partnerlehetőség, ha a legtöbb igénytelenül néz ki. Nekem nagyon formás a farkam, mindenki le akar szopni. Ami még rendben is lenne, de én is szeretnék szopni és olyan fiút találni, akinek szép a szerszáma és benne is lenne, már nehéz kifogni.
2015. aug. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!