Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Orálszextől mandulagyulladás?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orálszextől mandulagyulladás? Másnak is volt?

Figyelt kérdés
2 fiúval voltam összesen. Azonban mindkettő utána torkom fájt, sőt volt h begyulladt a mandulám. Mással is van ilyen? Ez mindig így lesz?

2015. júl. 7. 13:00
 1/6 Hektor96A ***** válasza:
82%
Attol elég érdekes lenne ha mandulagyulladásod lenne. Lehet nem bírod a fiuk tejét:D
2015. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

ijenről még nem is hallottam

sztem pont véletlen jött össze

2015. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 WalterWhite. ***** válasza:
81%
Összesen, vagy egyszerre? Ha egyszerre, ne csodálkozz, aki torkos.. :D (szó szerint :D )
2015. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

gonorrhoea????

menj orvoshoz, kenetet vesznek, kitenyésztik, és ha az, akkor kapsz penicillin injekciót, ha érzékeny vagy rá, akkor valami egyebet

2015. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj orvoshoz mielőbb! Lehet fertőzést kaptál.
2015. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
torok fályás nekem is volt.nem illetek össze ennyi.
2015. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!