Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek ha megkedveltem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megkedveltem egy meleg srácot és ismerkedünk, de én igazából nem vagyok meleg. Megpróbáljam, vagy ne?

Figyelt kérdés
2015. jún. 17. 22:37
 1/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok meleg, de lehet hogy nem lenne ellenemre ha több is lenne a barátságnál. azonban a szex része nem igen jön be, így belegondolva, de lehet meg kéne próbáljam hátha?
2015. jún. 17. 22:41
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel a dolog és kíváncsi vagy akkor próbáld ki. Bajod nem lehet belőle. Legfeljebb nem jön be és nem csinálod többet.
2015. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Inkább ne, ha félúton eetleg meggondolnád magad, csak csalódást okoznál.
2015. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha úgy gondolod, hogy lehet belőle valami, akkor engedj a vágyaidnak és ne törődj a prűd, konzervatív társadalmunk értékrendjével. De ha nem érdekel komolyabban a srác, akkor ne játssz az érzelmeivel.

26F

2015. jún. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Minek ismerkedtél vele ha nem akartál semmit?
2015. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%

még egy látens búza.

tanulja már meg a nép, hogy

a pasi, aki nem meleg, az nőt akar

aki pasit akar, az homi

2015. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Nézd, ez egy nagyon bonyolult kérdés.

És röviden nem tudom megválaszolni, de elmondok egy történetet.

Főiskolásként kolis voltam, és néhány nap alatt összebarátkoztam az egyik szobatársammal. Kedves, szimpatikus, művelt, segítőkész srác volt, kedveltem a társaságát. Fél szavakból megértettük egymást. Más szakra járt, de voltak közös óráink. Egy idő után már csak az egyikünk járt ezekre a közös előadásokra (hol én, hol ő) mert eligazodtunk egymás órai jegyzetéből, és tudtunk tanulni belőle, mert a gondolkodásmódunk is hasonló volt, ki tudtuk emelni a szószból a lényeget. De nem is ez a lényeg.

Sportoltam esténként, és cselgáncs közben néha nagyon megdíboltak. Nem volt ritka, hogy kicsit megzakkanva értem be a koliba. A szobatársam ajánlotta, hogy legyúr, hátha segít hamarabb rendbejönni. Előtte sosem gyúrtak, ráhagytam. És tényleg segített. Aztán a szobánkba járók közül többen is ajánlották, hogy ők is tudnak segíteni a gyúrással.

És csak a következő tavaszon, amikor kicsit lengébben voltunk öltözve vettem észre, hogy a szobatársamnak, amikor gyúr engem, a nadrágon keresztül is jól látható, masszív merevedése van gyúrás közben. Aztán, amikor a következő és az azt követő alkalommal is így volt, akkor esett le, hogy az én masszírozásom miatt van merevedése.


És nekem is fel kellett tennem magamban a nagy kérdést, hogy esetleg engedjem-e közelebb magamhoz? De ha meg nem tudok megfelelni egy ilyen kapcsolatnak, akkor vége? Vége a barátságnak is? Vagy mi lesz velünk utána?

Vagy tegyek úgy, mintha mi sem történt volna, és nem láttam volna, hogy áll a farka, miközben masszíroz engem, és maradjunk barátok?

Emellett maradtam.

Szerettem a srácot, amennyire egy barátot szeretni lehet. De már az egymáshoz bújást, meg a csókolózást el sem tudtam volna képzelni, a szexről nem is beszélve.

Hogy egy kis pálinkázás után összeölelkezve énekeljünk az éjszakában a koliba menet, abban nem találtam semmi kivetnivalót. Ez férfias volt.


Úgy gondolom, plátói szerelme voltam három éven át. Minden nap találkoztunk, bolondoztunk, néha leugrottunk sörözni. Ha nem volt éppen aktuális barátnőm, akkor vele együtt lógtunk egy-egy hétvégét. És sokat tanultunk együtt. Kedveltük egymás társaságát. Barátok voltunk.

Nem nyomult rám, nem akart többet, mint ami kijött a hétköznapokból.

2015. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De, te igazából meleg vagy. Se több se kevesebb.
2015. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fel se tedd ezt a kérdést, ha nem vagy meleg. ;)
2015. jún. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!