Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg párok! Ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg párok! Ti mennyire vagytok nyitottak a hármas szexre?

Figyelt kérdés

Persze csak úgy ha mindkét fél egyaránt akarja.

Volt már ilyenben részetek? Idegent, vagy ismerőst, barátot vontatok/vonnátok be? Vagy elítélitek az ilyesmit, megcsalásnak tartjátok?



2015. jún. 9. 14:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Volt egy srác, közös barát, akit párszor bevontunk. Jó volt.
2015. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez a dolog taszít is,meg nem is. Megbánnám,ha ilyet tennénk a párommal,hogy bevonunk valakit,ugyanakkor nagyon érdekel is. Szóval a két tűz között vagyok. :/
2015. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a vágy,mint fantáziálni róla megvan,de amúgy nem? Ilyenek szerintem mindenkivel vannak. :)
2015. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

# 3

Igen,és nem könnyű! :)

2015. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Abszolúte nem. De nem is vágyom rá, mert azt szeretem, mikor a páromat cumizom le, mikor ő dug meg, rá vágyom, és nem másra :)

De rá nagyon :3 xD :)) ^^ :D

2015. jún. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaa, passzív vagyok :) :D
2015. jún. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Béla211 ***** válasza:
100%
Az ő dug meg ből rá jött szerintem mindenki:) Én sem vágyok rá meg párom sem . Pedig már jó pár ajánlatot kaptunk de mindegyiket vissza utasítottuk. Én nem tudnám elviselni a látványt ,hogy valaki mással legyen.Akkor inkább külön lépjen félre.
2015. jún. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én szívesen beszállnék harmadiknak, akár két aktív mellé is :)
2015. jún. 10. 09:22
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Időnként fantáziálok róla, de a gyakorlatban nem vonz. Ha együtt vagyok valakivel, akkor elvárom hogy maximálisan rám figyeljen és ne másra. A párommal meg végképp nem próbálnám ki hármasban, hiszen szeretem és megőrülnék a féltékenységtől ha más sráccal látnám intim környezetben.
2015. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy úgy vagyok, mint a 7-es válaszoló... Fantáziaszinten izgat a dolog, mert nyilván szexi a gondolattal eljátszani, hogy egyszerre 3 farok egy akcióban, de azt hiszem valami összetörne bennem, ha látnám a páromat mással, ill. a gyakorlatban azt hiszem én sem lennék képes arra, hogy vki mással szexeljek. Mi is kaptunk már ajánlatokat, de visszautasítottuk őket.


25F m

2015. jún. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!