Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen szexualitásra utalnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szexualitásra utalnak ezek a jelek?

Figyelt kérdés
van egy barátom, egyszer elmentünk fürdőbe, és ahogy észrevettem, minden lánynak megnézte a fenekét, és egy fiúra sem nézett rá stb. létezik olyan szexualitás ami azt takarja hogy valaki hetero, de nagyon lányos? mert ő az... a járása, a tartása, a viselkedése, a személyisége, mindene:D
2015. máj. 27. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt nézte - khm - hogy "de jó divatos az a kis tanga... Oh, én miért nem hordhatok ilyet" /nyílvánosan/ :D
2015. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
91%
metrosexuális.
2015. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Scav ***** válasza:
100%
Attól, hogy hetero, lehet lányos a viselkedése. Ugyanígy van nagyon sármos, férfias meleg is. A viselkedés, testtartás, mozgáskultúra nem feltétlenül utal a szexuális irányultságra.
2015. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Metroszexuális
2015. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kinézetnek semmi köze a szexualitáshoz. Egy lányos fiú is lehet heteró. Miért is ne lehetne? Én ismerek olyan meleget aki überférfias megjelenésű, nem mernek belekötni sehol. Közben meg soha életében nem is volt lánnyal csak fiúkkal.
2015. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, idő közben rákérdeztem, és tényleg metroszexuális.:)
2015. jún. 2. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!