Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuálisok! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuálisok! Nektek tudják otthon, hogy melegek vagytok? Mikor mondtátok el? Hogy viszonyultak hozzá? Az aktuális párod hazaviszed, szeretkeztek nálatok?

Figyelt kérdés

2015. máj. 26. 20:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk '92-ben ,tehát hozzátok képest régen,derült ki a dolog,akkor net sehol,mint itt..mobil csak gazdagéknél..szóval utolsó év a gimiben.vallani kellett.akkoriban még ennyi tolerancia sem volt...És igen szeretkeztünk,csak az éj közepén csendesen... -az is olyan izgi fiatal kaland volt.Ma már kettesben,élünk,de értelmiségi szüleink ebből nem csináltak gondot.
2015. máj. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Én nekem egyáltalán senki se tudja se rokon se barát és ez így is marad amig lehet.
2015. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
tudják. öcsém régebb óta, neki nincs vele baja, anyám megbékélt már vele nagyjából szerintem, félre tudja tenni. apám számára megszűntem létezni. nem viszem haza, mert odaköltöztem a lakásába.
2015. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
apa tudja volt már a barátom nálam itt is aludt
2016. júl. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
A dög.vész vigyen el benneteket mcskos rhadékok!
2016. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
85%
Te meg dogolj meg!!!!!
2016. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!