Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányok, alakult már úgy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, alakult már úgy egy meleg fiúba szeretettek bele? Vagy csak meleg fiú tetszett?

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan meleg haverom, akit kifejezetten jóképűnek tartok, de mivel jól ismerem, mint embert, emiatt nem tudok rá úgy tekinteni, mint potenciális párjelöltre. Mármint úgy értem, hogy bár külsőre tényleg nagyon szépnek tartom, a személyisége miatt (igen, itt spec azért, többek közt mert meleg) nem tud egyszerűen, mint pasi vonzani.
2015. máj. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok meleg fiú megtetszett már, de olyan komolyan nem habarodtam bele egyikükbe se és hamar túl is tettem magam rajtuk.
2015. máj. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Fúj nem. 17/L
2015. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!