Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elfogytak a 18 év körüli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogytak a 18 év körüli helyes meleg pasik?

Figyelt kérdés
Vagy hogy is van ez? Minden második srác akire vagy rá írok vagy rám ír,kiderül,hogy vagy kamu,vagy valami igénytelen tetű aki a fétisheit nem tudja hova tenni...

2015. máj. 25. 00:32
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Nyílván én sem olyannal akarok ágyba bújni aki nem tudja eldönteni,hogy az anális szex nem értendő orális szex alatt...
2015. máj. 25. 01:26
 12/30 anonim ***** válasza:
92%

nekem leginkább az nem tetszik, amikor a srácról leró hogy meleg. engem a normális srácok izgatnak fel, mert én is ilyen vagyok.


De ugye van az aki nőiesen viselkedik ami szerintem botrányos nekem, meg van az aki férfiasan viselkedik de látszik az arcán hogy meleg.

2015. máj. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
59%

és olyan aki heteronak néz ki, de aközben meleg meg már elég ritka. mondjuk én sose párkapcsolatot hanem szexkapcsolatot keresek hosszútávra.


De ebből sose lesz hosszútáv, legalábbis olyan partnert még nem fogtam ki.

2015. máj. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Olyat én se. Futó volt, 4-5 alkalom,aztán mind leléptek...
2015. máj. 25. 01:32
 15/30 anonim ***** válasza:
29%
Tényleg, sok meleg miért affektál folyamatosan és játssza az eszét mint egy retek ku[va? Bennem ez a dolog hatalmas ellenérzést vált ki. -Hetero férfi
2015. máj. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Csak most olvasva ezeket jöttem rá, hogy nektek milyen nehéz dolgotok lehet, azt hittema melegek is könnn találnak (akár) alkalmi szexkapcsolatot. Nekem ha nagyon tetszik valaki akkor csak kidobom a cicimet és kihívóan viselkedek és már enyém a pasi

Bi lány

2015. máj. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
96%
Volt egy ismim azt mondta egyszer nyilvánosan hogy engem (minket) írtani kéne... Mi vagyunk az emberiség selejtje. Mármint a melegek. Szájba csaptam.
2015. máj. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, vannak normális helyes srácot, ha megtalálod vagy ha találsz akár egyet is, az olyan rendes lesz hogy elfelejted az eddigi gondjaidat :)
2015. máj. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
91%
Én hetero kinézetű, hetero viselkedésű, rendes vagyok mégis mind lelép tőlem is, egyszerűen senkit sem találok :(
2015. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Kisasszony,sajnos ha mi kidobunk valmi akkor minket is kidobnak valahonnét. :)
2015. máj. 25. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!