Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Will és Hannibal KAPCSOLATA...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Will és Hannibal KAPCSOLATA homoszexuális?

Figyelt kérdés

Hannibal c. sorozat.

Most, hogy jövő héten új évad, újranéztem az eddigieket. Sajnos, netes fórumokon utánaolvastam, és több helyen felvetődött az, hogy a két főszereplő kapcsolata "túl van a barátságon".

Most már ezzel a szemmel néztem újra.

Mester-tanítvány viszony, birtoklási vágy..sok mindent felfedezni vélek.- és bizony ezt a "homoszexuális" vonalat is.


A kérdésem az lenne, hogy lehet-e két ember KAPCSOLATA homoszexuális párkapcsolat jellegű, de szexuális érintkezés nélkül. Pl. érzelmi szinten ilyen létezhet?

( igen,a homoszexualitás szex nélkül paradoxnak tűnik, de a kapcsolat jellegét értem homonak.


Más is lát benne hasonlót?

( hetero nőként nekem elég nehéz megítélni)


2015. máj. 24. 23:50
 1/6 anonim válasza:
100%

Én is néztem a sorozatot, de én semmi ilyet nem vettem észre.

Én inkább úgy vélekedek erről a mester-tanítvány viszonyról, hogy Hannibál érzi, hogy Will sem áll olyan messze ettől a gyilkolás témától.

Hannibál már azért is megenne, mert sétálva és gyorsan eszel. Willel inkább már-már baráti volt a kapcsolat, addig a pontig, amíg rá nem jött, hogy ki valójában Hannibál és már inkább tiszteli és vetélytársként tekint rá.

Persze ez az én véleményem, de nem hiszem, hogy a készítőknek és az íróknak ez volt a szándékuk.

2015. máj. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Egyáltalán nem.
2015. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, közben utánanéztem :)


A rendező ill. Hugh Dancy is őszinte, mély, vágymentes szerelemként hivatkozik a kapcsolatukra több interjúban is.


Szóval, ha a karakterek nem is homoszexuálisok, a kapcsolatuk az :)

2015. máj. 25. 19:06
 4/6 anonim válasza:
100%
Nem, de ez függ a gravitációtól, és a hold mágneses terének erejétől.
2015. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
..persze, és, ha a Jupiter épp a 4. házban van, borul minden. Kivéve,ha a Mars fényszöge megfelelően áll a Szaturnuszhoz. Akkor nem történik semmi.
2015. máj. 28. 10:41
 6/6 anonim válasza:
100%
:DDD
2015. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!