Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy homoszexuális embernek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy homoszexuális embernek alapvetően kisebbek az elvárásai?

Figyelt kérdés

Értem én ezalatt a nőket és férfiakat egyaránt, annak ellenére, hogy a kategória különbséget tesz köztük. Azt gondolom, hogy egy embernek, aki nem válogathat nyíltan sőt meg sem nyilvánulhat nyíltan sokkal kevesebb elvárása van a partnereit illetően, mint egy heteroszexuálisnak, elvégre akinek sokkal kevésbé adatott meg a választás lehetősége, annak értelem szerűen az igényei is kisebbek, hogy úgy mondjam az ő étlapjukon rövidebb a menü, mint a heterókén, így ők megtanulták beérni azzal, ami éppen rendelkezésre áll és jobban meg is becsülik.

Persze minden csak az én álláspontom, nem ismerem a melegek és leszbikusok párválasztási szokásait, éppen ezért kérnék felvilágosítást ezzel kapcsolatban


2015. máj. 18. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kisebbek a homoszexuális emberek elvárásai, ez nem azon múlik hogy valaki heteró, homo vagy biszexuális.
2015. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem hülyeség. Attól miért lenne kevesebb esélyünk, hogy nem kapunk le egy csajt az utcán, amit amúgy a heterók sem tesznek. Nem minden meleg retteg. A másik pedig hogy rohadt nagy elvárások vannak. Legyél magas, sportos, kockákkal a hasadon de az is jó ha sima legyen szép a mosolyod, a hajad legyél ápolt stb stb minden szarság. A melegeknek van egy közös ideálja és az előbb említettek csak a külsőre vonatkoztak. Persze ez sem igaz minden melegre és cannak olyanok is, mint akiket te említesz.

Manapság egyáltalán nem nehéz ismerkedni. És nem az internetre gondolok első sorban

2015. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első két válaszolóval, már csak magamból kiindulva is. Vannak olyan elvárásaim, amikből egyszerűen nem engedek, inkább maradok egyedül. 19/F
2015. máj. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem.


Az étlap hasonlat azért nem áll, mert a legtöbbünknek nincs fix mennyiségű és elérhetőségű ember a közelében. Új arcok jönnek, van egy csomó ember akiről sejtem hogy talán de nem biztos. És akkor még ott van az is, hoy vagy kellek neki vagy nem.


Meg én azért éles különbséget tennék az elvárások és a preferenciák között. Elvárás az, hogy ne legyen narkós alkesz és ne hazudjon az arcomba, Preferencia az, hogy ha lehet öltözzön fiús(abban), szeretem a szeplőket és a vörös haj mindig is nagy hatással volt rám.

Az elvárás alap dolog amiből nem engedek, míg a preferencia csak plusz jó pont. De nem fogok bevásárlólistát írni, hogy na ilyen nő kell nekem, mert az nagyon beteg dolog és nem is lesz belőle egészséges kapcsolat.


Amire a kevesebb választási lehetőség inkább kihat, hogy jobban megbecsüljük egymást. Legalábbis az a kör akiket én ismerek. Nem tehetem meg, hogy kiszúrok a párommal, mert nem lesz nő aki szóba állna velem (az más kérdés hogy nem ez az első ok amiért nem szúrok ki a párommal semmilyen körülmények közt).

Laza kapcsolatok meg egyéjszakások vannak, de az a szintű kölcsönös bacogatás amit a heterók nyomatnak egymással, na az nincs. Vagy inkább azt mondom nem gyakori.


Én mondjuk személy szerint inkább vagyok szingli, nem bírom a nincs ló jobb a szamár is kapcsolatokat. Egyszerűen jobban kiborít, mint amennyit adni tud.


25/LL

2015. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem mondanám, a zsák a foltját elv itt is működik.

10/10es meleg srácot nem fog megszerezni egy 10/5ös. csak nagyon ritkán :D

2015. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én ha magamból indulok ki, nekem nagyon nagyok az elvárásaim mind külsőleg, belsőleg.;)
2015. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia :)

20 éves meleg fiú vagyok. Nekem nincsenek kisebb elvárásaim, viszont ahogy mondod valóban sokkal nehezebb és kevésbé lehet válogatni mint heteroként. Persze ez csak én vagyok, van aki inkább nem válogat és az első jobb alkalomra lecsap.

2015. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia :)

20 éves meleg fiú vagyok. Nekem nincsenek kisebb elvárásaim, viszont ahogy mondod valóban sokkal nehezebb és kevésbé lehet válogatni mint heteroként. Persze ez csak én vagyok, van aki inkább nem válogat és az első jobb lehetőségre lecsap.

2015. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően nincsenek nagy elvárásaim. Ki ne vágyna egy szerető társra, aki őszinte, tényleg szeret, és viszontszereted, nem csal meg, értelmes, felnéztek egymásra, segítitek egymást. Igazából egy kapcsolat arról kellene hogy szóljon, hogy két ember együtt van és segítik egymást mindenben, előrefelé haladnak, nem pedig egyik zsarnokoskodik a másik felett.

A kapcsolatba mindkét fél beleadja amivel rendelkezik (tudás, szeretet, önzetlenség, stb).

Nem azt mondom, mindketten hoznak áldozatokat, az már régen rossz, ha egyik feláldozza magát a másikért, és semmit nem kap cserébe.


Melegként nehéz, sokkal nehezebb, mivel hiába egyre többen vállalják fel, a többség csak szexet keres, nem kapcsolatot. Sokszor a távolság is irtó nagy probléma, Kisvárda-Székesfehérvár pl., de vannak akik ezt is meg tudták oldani.


A melegeknél általában mindig van valami probléma, tehát ezzel is meg kell birkózni. Pl. rossz család, vagy kallódás - semmittevés.


A testi vonzalom is fontos szerintem. Van aki duci, vagy macis srácokat keres, van aki teljesen átlagosat. Nincs ezzel gond. Nyilván olyan párt választ valaki, aki szexuálisan is izgatja.


Nekem most nincs párom, de még nem érzem hogy szeretnék újra egy kapcsolatot.

Pedig hiányzik, hogy valakit szeretgethessek, együtt legyek vele, ill. szeretgessen és együtt legyen velem.


25/F

2015. máj. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!