Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg/Bi srácok, veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/Bi srácok, veletek fordult már elő olyan, hogy uszodában egy méretes, szép fallosz került elétek zuhanyzáskor vagy öltözéskor és le sem tudtátok venni róla a szemeteket mert irigyeltétek a gazdáját?

Figyelt kérdés
Vagy valami hasonló eset volt már? kort is írjatok lsz
2015. máj. 23. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt ilyen. 17/F
2015. máj. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem azért mert irigyeltem, hanem mert kívántam.
2015. máj. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én konditeremben mindig látok jókat
2015. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy nézegetnek ilyeneket. Meg mást is csinálnék vele :)
2015. máj. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze volt már ilyen nem is egyszer. Nem irigyeltem a gazdáját hanem, letepertem volna. De nem a farka miatt hanem mert az összkép tökéletes volt.
2015. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
többször is, és borzasztóan kívántam, de mivel aktív vagyok, ezért csak szopni akartam volna
2015. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de a srác a csajával volt. :/ A zuhanyzó részlegbe viszont mellettem állt, hát nem kellett sok, hogy letérdeljek elé és keményen leszopjam... Valszeg olyat kaptam volna, hogy kómába esek. :D 21/F
2015. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, velem lehet a baj, de én nem találom ezeket a dolgokat vonzónak. Lehet demiszexuális vagyok. Vonzónak tudok találni egy kart, egy arcot, egy mellkast, egy hasizmot, akár egy feneket, de egy meztelen férfitól nem. Sőt, ez igazából nem is szexuális izgatottság. Jah, valószinűleg demiszexuális vagyok.
2015. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Persze. De nem irigységből, hanem mert a számba gyömöszöltem volna amennyi csak befér :)
2015. okt. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Életem első szexe így volt. Egy srác nézett az úszáson folyton. Aztán az öltőzőben is lassan öltözött, stb. Hát a vége az lett h kielégített..
2015. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!