Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az milyen gyakori hogy anyagil...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen gyakori hogy anyagilag megszorult fiukat gazdagabb idősebb homoszexuális férfiak pénzzel vesznek rá a nemi aktusra?

Figyelt kérdés
Páran írtak erről ezért kérdem. Amúgy attól már meleg lesz valaki ha ilyenre igent mond?

2015. máj. 5. 11:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

De te alapból crossdresser vagy, nem? Vagy csak miatta kezdtél így beöltözni?

Mert eddig inkább olyanokról van szó, akik egyébként, civilben heterók, és a pasijukkal kizárólag a támogatás végett voltak. ;)

2015. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nem vagyok gazdag ember ,de egy ilyen marhaságba semmi pénzért nem mennék bele :)
jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

De ,hogy a kérdésedre is válaszoljak én szerintem ez nem gyakori:)


,,Páran írtak erről ezért kérdem. Amúgy attól már meleg lesz valaki ha ilyenre igent mond?"

Én szerintem még nem lesz emiatt meleg valaki ,mert ez még nem jelentvonzalmat.Ez csak kölcsönös kihasználás.

Én szerintem.

jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!