Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Aki közületek azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Aki közületek azt írja, hogy full passzív, az azt sem szereti ha orálisan elégítik ki?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 19:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10-es! Rohadtul nem értem mire fel a kioktató hangvételed! Egyáltalán nem írtam olyat hogy lányok lennének, de mindegy.


A többieknek köszönöm a normális válaszokat.

2015. márc. 28. 18:59
 12/18 anonim ***** válasza:
94%

"lányokat is ki szokták elégíteni"

"Az teljesen más."


Mitől más? Szerintem nagyon ott volt a 3.

2015. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Pont azért nem kéne összehasonlítgatni mert itt két férfiról van szó.

De ha már nagyon akarod a lányok orális kielégítését kb a passzív fenekének izgatásához lehetne hasonlítani.

De a kérdésem nem erről szól.

Én mint passzív srác szeretem ha a farkammal is foglalkoznak. Csupán arra voltam kíváncsi hogy akik full passzívnak mondják magukat, azoknál ez hogy van.

2015. márc. 28. 19:50
 14/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem, az a lány fenekének izgatása, ami ahhoz hasonlít.
2015. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
30%
Ja, és a 3. pont a te kérdésedre válaszolt érdemben.
2015. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem.

A 8-as és 9-es tudott korrekt, értelmes választ adni.

Ennyi.

2015. márc. 28. 20:28
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is full passzívnak tartom magam. Tehát én nem szeretkezem análisan aktívként, csakis passzívként, de én imádok orálisan is kielégíteni. Persze, nem tiltakozom, ha a pasim dugás közben simogatja az enyémet is, ekkor tudok a legnagyobbakat élvezni. De az ellen sem tiltakozom, ha hárman vagyunk és közben a harmadik fél elégít ki ("szop le" ) orálisan
2015. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is egyértelműen passzívnak tartom magam, de imádom amikor a párom orálisan elégít ki, de nálunk valahogy még akkor is ő tűnik dominánsabbnak, ha ő az aki térdel. Pedig én sem vagyok lányos.
2015. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!