Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Aki közületek azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Aki közületek azt írja, hogy full passzív, az azt sem szereti ha orálisan elégítik ki?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Hát én pl. full passziv vagyok .... de nem ellenkezem ha ki akarnak elégiteni de jobban szeretem ha én elégithetek ki másokat ...
2015. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De akkor miért írod azt hogy full passzív? Én eddig azt hittem, hogy akik így "definiálják" magukat csak és kizárólag a "lány" zerepre kaphatóak. Vagy nem így van?
2015. márc. 27. 19:28
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

"akik így "definiálják" magukat csak és kizárólag a "lány" zerepre kaphatóak."

Már nem azért, de a lányokat is ki szokták elégíteni, nem csak megdugják őket!

2015. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Bizi értelemben mit jelent a "hiperaktív" ?
2015. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"lányokat is ki szokták elégíteni"

Az teljesen más.

2015. márc. 27. 19:30
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg miért mondod, hogy lány szerep? :D
2015. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod miről van szó, légyszíves ne koptassuk már fölöslegesen a billenytyűket :)
2015. márc. 27. 19:33
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

én fullpasszív vagyok, és igazából nem vagyok oda ha leszopnak.


nem tiltakozom, ha a másiknak néha ez kell, felőlem oké, de nem különösebben élvezem, nem erre vagyok kihegyezve az ágyban :D


Egyébként a nőies oldalán viszont megmutatom, mitől döglik a légy :D jah és magánéletben (utcán, stb.) NEM vagyok nőies, nem összekeverni a transzvesztitával.


24f

2015. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

én is full passzív vagyok és én kifejezetten nem szeretem, ha orálisan próbálnak kielégíteni...

ez van és kész, ezért inkább csak full aktívokkal szeretek ismerkeni, mert egy uninak pl nem tudok minent megadni...

2015. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Fogd már fel ,h homoszexuális kapcsolatban nincs lány érted?? Férfiak vannak azért melegek mert a férfiakra izgulnak.És igen egy totális passzív is szereti túlnyomó részt ha kielégítik orálisan, és lehet férfias megjelenésű viselkedésű is passzívsága ellenére.Persze vannak különös esetek akik csak egyoldalúan szopnak ha ez a vágyad találhatsz rá embert ,de ritka.
2015. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!