Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, ti nem érzitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, ti nem érzitek néha rosszul magatokat az átverésektől és visszautasítástól?

Figyelt kérdés
Tisztába vok vele, hogy a NEM mindenkinél lehetőség, de az átverések nagyon zavaróak. Főleg mert olyan aljas módszereket használnak sokan... Tegnap is itt volt egy srác aki átvert. :( Már kezdem tőle rosszul érezni magam:(

2015. márc. 15. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
megszoktam
2015. márc. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze,hogy rosszul érezzük magunkat...
2015. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátom meleg, és sokszor mesél nekem arról, hogy milyen módszerekkel szokták néha átb*szni a homofób hetero nyomorékok. Mikor szomorúan beszámol nekem a csalódásairól nem csak gyilkolhatnékom támad, hanem elgondolkozok azon is, hogy leszbikus leszek. Ilyen hetero pasik mellett ezt sem tartom kizártnak, pedig 100%-osan a farkakat szeretem.
2015. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van egy srác aki mondta, hogy le szokta őket nyomozni facen, stb és megszivatja és ha gondom van szóljak. Csak nem értem az okokat :( Miért? Ma már arra gondoltam h lehet ennyire sz-rul nézek ki :(
2015. márc. 15. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, mindenkinek rosszul esik, ha átveri valaki. Nem az a baj, hogy valakinek nem tetszek, hanem az, hogy nem jön el a megbeszélt randira, mert unalmában csak szórakozik otthon a számítógép előtt, vagy eljön és elbújik meglesni és ha nem tetszem neki, akkor nem jön oda hozzám. Az még rosszabb eset, ha homofób heteró akarja csapdába csalni egy homo-t és esetleg meg akarja verni.

A facebook jó is meg nem is. Arra jó, hogy sok infót meg lehet tudni a másikról, de olyankor már nem jó, ha valaki kérdezi a facebook oldalamat és azt mondom, hogy nincs. Olyankor le vagyok írva, már nem is vesznek emberszámba.

Éveken át azon voltam, hogy bosszút álljak azokon, akik átvertek. belefáradtam, beleuntam és még majdnem rosszul is jártam. Aztán rájöttem, hogy ebből a rövid életből kár a sok időt, energiát és pénzt arra pocsékolni, hogy a másiknak rosszat tegyek. Hiába megérdemelné, de attól én nem leszek boldogabb. Persze fő az óvatosság, akivel egyszer megjártam, azt megjegyzem és mindig messzire kerülöm, még a barátait is. Inkább keresek mást, újat, akivel egymás előtt tiszta lappal indulhatunk. Bár az is végződhet rosszul, mert nagyon nehéz kifogni normális fiút, á nem lehetetlen, csak kitartónak kell lenni és lehetőleg élőben ismerkedni.

2015. márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
* ám nem lehetetlen
2015. márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az átverések engem is szoktak zavarni. A visszautasítások is rosszak, de úgy vagyok vele, majd lesz másik.
2018. jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!