Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegnek lenni vallásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegnek lenni vallásos családban?

Figyelt kérdés
Saját, személyes- vagy ismerősöktől szedett történetekre vagyok kíváncsi, akár privátban is elküldhetitek. Hogy viszonyoltak nálatok a vallásos szülők a helyzethez? Akár ha te is vallásos vagy, mit gondoltál magadról?

2015. jan. 15. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Több olyan vallás is van, amelyik nem tiltja, sőt elfogadja a homoszexuális viselkedést. A keresztény vallás is csak arra próbál tanítani, hogy ne a szex legyen az életed egyetlen szenvedélye.
2015. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem miért pontozták le az előttem szólót. Teljesen korrekt választ adott a kérdésre.
2015. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mindig voltak és lesznek magukkal küszködő homofóbok, akiket nem érdekel a dolog, de a kérdés nyilvánvaló tematikája ELLENÉRE nem tudják megállni, hogy ne kattintsanak rá ^^
2015. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Egyébként én sem értem. Talán pár embernek az a mániája hogy ha rendkívül unatkozik, feljön gyakorira és mindenkit lepontoz. :D

2015. jan. 16. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vallásos családban nőttem fel, magam is az vagyok.

De a gyerekem felőleg rinocórusz fetisiszta is lehetne, ugyanúgy imádnám! Szánalmasaknaz olyan szülők, akik ezek miatt elítélik, meg adj Isten kifldobják otthonról a gyereket. Az ilyenekkel jó elbeszélgetnék azért.

A gyerekemért tűzön-vízen át! Nem érdekelne család, egyház, ember!

2015. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én meg azt nem értem meg, aki azt nézi hogy felpontozták e vagy le. nem kvára mindegy??
2015. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim Jehova tanúi, és engem is így neveltek. Gyerekkorom óta hallgattam azt, hogy a homoszexualitás bűn és hogy Isten el fogja pusztítani a melegeket. Mindig nagyon mélyen érintett ez a dolog és rengeteget sírtam és marcangoltam emiatt önmagam. Pár éve viszont sarkamra álltam és megmondtam nekik, hogy nem kérek többet a vallásukból és elő is bújtam nekik elmondva, hogy meleg vagyok. A nővérem azt mondogatta, hogy meg kell tartóztatnom az "önző" vágyaimat, az anyám pedig egyenesen undorítónak nevezett. Még talán a faterom értette meg a leginkább a dolgot, de ő sem mert kiállni mellettem. Egyenesen kiközösítettek a családból és azóta egyáltalán nem is beszéltünk, mivel megtiltja nekik ezt a szektájuk és számukra fontosabbak a dogmáik, mint a fiuk/testvérük... Mára túl vagyok a dolgon, a barátom és a családja 100%-ban mellettem áll, úgyhogy -bár időnként még előtör bennem a fájdalom - úgy érzem, hogy nekik hála egyre jobban viselem.


25F m

2015. jan. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!