Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi legyen most?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen most?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom bejelentette, hogy meleg és hogy már egy ideje bejövök neki. Én heteroszexuális vagyok. Most mit tegyek?

2014. nov. 22. 19:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#9 szerintem ez nem nagyon függ a nemtől. Ha egy lány lenne belé szerelmes de ő nem szeretné az nem rontaná meg a kapcsolatukat? Én lány vagyok és van több olyan fiú barátom is aki szerelmes belém (sajnos) de nem szakítom meg velük a kapcsolatot. Mert megbeszéltük és arra jutottunk hogy túl jó barátok(!!!) vagyunk ahhoz, hogy minden kapcsolatot megszakítsunk.


Mellesleg szerintem nem az a legfontosabb, hogy tovább barátkozik-e vele vagy sem, hanem hogy a másik fél sérül-e. Ha én ilyen helyzetben vagyok, sose azt nézem, hogy milyen embereket szeretnék magam körül tudni, hanem hogy a másik hogy érez és próbálom ezt tiszteletben tartani. A kérdezőnek is ez lenne a legfontosabb szerintem, bárhogy is dönt. Jó nyilván a srácnak az lenne a legjobb ha összejönnének, de mivel ez lehetetlen, legalább minél kevesebbet szenvedjen tőle..

2014. nov. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segített mindegyik, jó barátok voltunk/ vagyunk, csak én nem igazán tudom hogyan kezeljem ezt a helyzetet, olyan fura és zavaros ez az egész, ha találkozok vele tudni, hogy nem úgy néz rám, vajon mi járhat a fejében velem kapcsolatban stb, tudom, hogy nagy bátorság részéről, hogy elmondta nekem, de szerintem ez egy döntést nem befolyásolhat, nem tudom még, hogy mi lesz, tőle is kértem egy kis időt, mert ez most nagyon váratlanul ért, hogy olyan ember, akivel 5 éve jó barátok vagyunk, akivel megbeszéltem mindent, (még a nő ügyeimet is) az most hirtelen elém áll, és bejelenti hogy meleg, én 19 éves vagyok egyébként, ő pedig 20,,,majd megírom nektek, hogy miként alakul ez a dolog
2014. nov. 24. 07:32
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

Kedves #9-es: Azt gondolom hogy nem igazán pontosan fogalmazol.. nem bepróbálkozott nála, hanem elmondta neki! A kettő nem ugyanaz.. Lehet hogy nem bírta magában tartani és jobbnak érezte ezt a döntést!Mivel te is "az" vagy tudhatnád hogy az emberben ezek nem gyors és könnyű folyamatok, ill. mindenkinél változó. Mivel évek óta ismerik egymást tudta jól hogy a kérdező nem meleg. Ezért sem tartom "próbálkozásnak"


Kedves kérdező: Tény: a haverod nagyon nagy tettet vitt véghez azzal hogy felvállalta magát. Ehhez nagy bátorság kell. Rajtad múlik hogy hogyan döntesz, elfogadod így ahogy van vagy nem, de akkor viszont mindenféle kapcsolatot szakíts meg vele, és akkor talán ő is hamarabb el tud majd felejteni, mert félő ha ugyanúgy maradtok haverok neki az lelki szenvedés lesz mert vágyni fog rád! Nem egyszerű ez.. tapasztalatból mondom.. mert ebben a cipőben vagyok már egy éve lassan. Csak NE bántsd őt mert nem tehet erről!

2014. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, nagyon aranyos volt, egy lánytól sem kaptam még ennyi szeretetet, megszakad érte a szívem, nyilván nem fogom bántani, tudom h nem tehet róla, megkérdeztem tőle hogy ő mit szeretne, hogy lenne neki jobb, azt mondta szeretne a közelembe lenni, mert így még mindig könnyebb neki, mintha megszakítanám vele a baráti kapcsolatot, így úgy döntöttem h megmarad a baráti kapcsolat
2014. nov. 24. 20:40
 15/15 anonim ***** válasza:
Sztem jòl döntöttél. Nem kell félned tőle! Meg van lehetőséged màsképp is dönteni ha nem ùgy viszonyul hozzâd.
2014. nov. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!