Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi legyen most?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen most?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom bejelentette, hogy meleg és hogy már egy ideje bejövök neki. Én heteroszexuális vagyok. Most mit tegyek?

2014. nov. 22. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Semmit,röhögjed ki és mond a szemébe,hogy Te más lyukra játszol olyanra ami elől van.
2014. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Hűtsétek le magatokat!
2014. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Közöld vele, hogy te nem vagy meleg. Majd tedd fel neki a kérdést.: Tönkre akarja e tenni a barátságotokat?
2014. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
tudja h nem vagyok meleg, szerintem én ezután nem tudnék a barátja lenni, h már most más szemmel tekint rám
2014. nov. 22. 19:40
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
figylej.. eddig is mas szemmel tekintett rad, most is ugyan ugy tekint csak te 1 infoval tobbet tudsz, sztem bezeljetek meg es kozold vele kedvesen h te hetero vagy es semmi nem lehet koztetek. es mond meg neki de persze ha ez a celod, h tovarra is baratok szeretnetek maradni.
2014. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem van egy bi lány barátnőm, 10 éve tudom, hogy tetszem neki.Én fogtam és lefeküdtem vele többször eleinte. Jó tudom, pasiknak más.... 28L
2014. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

"szerintem én ezután nem tudnék a barátja lenni"

Akkor ez azt jelenti, hogy eddig SEM voltál a "barátja"

Elég szomorú ilyet olvasni, hogy ez miatt ilyet gondolsz!

2014. nov. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Az elottem szoloval ertek egyet!! Nem kell felni a melegektol gondolj bele mekkora kin lehetett ezt elmondani neked! Ertekeld az oszinteseget! De valoszinuleg sosem voltal a baratja!!!
2014. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Nincs rá garancia hogy a barátság megtartása után nem fog-e tovább próbálkozni, egyébként az utolsó 2 válaszadónak üzenném, hogy itt nem a kérdező az aki a baráti kapcsolat tönkretételét sürgette meg, hanem a meleg fiú aki vonzódik a hetero haverjához és ostoba módon még be is vallja neki vállalva ezzel a kockázatot hogy a barátság széteshet. Én nem vagyok a híve az olyan divatos véleményeknek hogy ha nem fogad el a másik akkor az sosem volt igaz barát. Én abban hiszek hogy mindenkinek van joga nem elfogadni a másikat és megválogatni milyen fajta emberrel veszi magát körül. Kedves kérdező, ha hetero vagy és zavar hogy egy meleg bepróbálkozott nálad, akkir teljes jogod van megszüntetni mindenféle kapcsolatot vele. Mielőtt meg lehomofób fasiszta náciznának engem a többiek előre szólok hogy ezt melegként írom.
2014. nov. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen jó barátok vagytok. Ha nem vagytok olyan jóban, akkor talán neki is és neked is az lenne a legjobb, ha eltávolodsz tőle. De ne bántsd meg. Elég ha elmondod neki hogy neked ez nem jön be és kész. Tartsd tiszteletben, nagy bátorság kell hozzá, hogy ilyesmit elmondjon neked. Viszont ha jó barátok vagytok akkor én nem lökném el magamtól. Ha tisztázod vele, hogy mi van, nem hiszem hogy próbálkozna.. Ha mégis akkor ott az a) verzió. :)
2014. nov. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!