Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti elítélitek a melegeket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elítélitek a melegeket?

Figyelt kérdés
indokoljátok is meg

2014. nov. 3. 23:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
26%
engem nem érdekel, amíg nem reklámozza, meg állandóan erről beszél. Hányni nem akarok, nekem gusztustalan. De ha egy átlagos utca embere azt mondja meleg, és nem rám izgul fel, felőlem legyen az, mit bánom én.
2014. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

NEM!!

Semmi közöm hozzá hogy otthon ki kivel fekszik össze.

Vannak meleg barátaim és teljesen normálisak,sokkal jobban kedvelem őket mint a heteró ismerőseimet.

Mindegyiküknek meg van a saját egyénisége és kedvelem őket.A fiúk közülük legalább tényleg csak barátságot akarnak ez nagyon jól esik mert mindenki csak járni akart velem és ez kínos volt.Persze leszbikus ismerősöm is van de ő tudja hogy én heteró vagyok és ezért nem is próbálkozik

A barátaim még soha nem panaszkodtak senkire nem szidtak másokat azért mert olyanok amilyenek

Mellettük sokkal jobban érzem magam. És az sem zavar ha előttem csókolóznak mert szerintem olyan szép, hogy látom rajtuk, hogy tényleg szeretik egymást,amit elég kevés emberen látok.

2014. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
5%
Na...ez már beteges látod ,"olyan szép" egy kiskutya az széép, egy karácsonyi ajándék az is szép, de hogy két azonos nemű csókolózik az qrvára nem szép, ha egymást ujjaznák az is szép lenne neked,gondolom, most őszintén, milyen példát mutatnak elmennek a normális embreek gyerekkel valahova, erre mit lát a gyerek? Két nő kardozik egymás nyelvével..szerintem, ez elég megbotránkoztató, vagy akkor szegény mutogatósokat is fogadjuk már be a körbe, hiszen csak kézjeleket használnak, és maguknak akarnak örömet okozni ,nincs abban semmi, olyan széép..
2014. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
85%

A "normális" ember gyerekének teljesen mindegy, hogy heteró vagy meleg párt lát. Egy gyerek előítéletek nélkül születik és a szülőkön múlik, hogy milyen nevelésben részesítik. Ha apa homofób és ezt büszkén vállalja is, a gyereke is így fog viselkedni.

Ja, és a nem mocskosb*zizó emberek többsége szerint egy meleg/ leszbikus pár tényleg szép. Leszbikus oldalról nézve, nincs köztük magát felsőbbrendűnek képzelő férfi (igen, általánosítok), a nő nem küzd megfelelési kényszerrel, egyenrangú partnerek. Utóbbi a legtöbb heteró kapcsolatból hiányzik.

2014. nov. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
17%
Én csípem, ha a csajok smárolnak. :D
2014. nov. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

12-es! Ha az Isten a péniszt a punciba teremtette, akkor miért pont a keresztény egyház papjai dacolnak Istennel és élnek cölibátusban???

Más: a homofóbok arra hivatkoznak, hogy az egynemű pároknak nem lehetnek gyermekeik és ezért kihalhatna az emberiség. Ilyen alapon a keresztény papok nőtlensége és önmegtartóztatása miatt is kihalhat az emberiség...

2014. nov. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2014. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

Csak a Desíré Doubunet nevű példányt ítélem el.

Meg azokat akik az utcán nyalnak, vagy női ruhában mászkálnak férfi létükre. Meg amelyek a gyakori kérdésekre járnak kúrnivalót keresni. Meg Desíré Doubunetet. A többivel isten látja lelkem semmi bajom :)

2014. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!