Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti elítélitek a melegeket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elítélitek a melegeket?

Figyelt kérdés
indokoljátok is meg

2014. nov. 3. 23:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikusokra is? Szerintem ezt mindenki így értette... Ők sem tudnak hagyományos úton egymással gyereket nemzeni, ha erről jutott eszedbe.
2014. nov. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
25%
Én hìvő ember vagyok ,és szerintem Isten a seggünket szarásra ,a péniszünket a punciba ,és a nőt a férfinek teremtette .
2014. nov. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
NEM !
2014. nov. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
86%

Ítélkezni csak bíróknak áll módjukban.

És nekik is csak a törvényeknek megfelelően.

Úgyhogy Magyarországon senki sem ítéli el a melegeket.

2014. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem! Támogatom őket lelkiekben (semmi tüntetés vagy adomány), mert én értem, hogy miért történik ez velük biológiailag, de sajnos kevesen vannak így ezzel. 22/L
2014. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
#14 +1
2014. nov. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
73%

Nem ítélem el. Azt sem ítélem el, ha egy meleg pár mondjuk kézen fogva sétál az utcán.

De az zavar, ha felvonulást rendeznek, ahol félmeztelenül, egy szál tangában mutogatják magukat.

2014. nov. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, minek? Attól nem lesz kevesebb. Meg nekem amúgy mindegy, legyen ,akivel akar meg ő is vele, nekem tök mindegy. Nekem ez nem érdekes egy emberben. Ez nem oszt, nem szoroz. Amúgy nem is szoktam ezzel a dologgal foglalkozni, csak most szembe jött ez a kérdés, gondoltam, megválaszolom.
2014. nov. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
23%
Nem, ha nekik így jó, tegyék. De ne "ajánlgassák" annak ezt az életmódot, akik egyedülállók vagy látszatra annak tűnik, közben pedig nem az, mert nem mindenki az (vékony testalkatú-, az átlagtól eltérő gondolkodású-, picit nőies megnyilvánulású férfiaknak).
2014. nov. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
29%
Azzal nincs baj ha ezt csinálják,csak az maradjon a négy fal közt, ne vonulgassanak fel, ne nyalakodjanak buliban, annyi erővel bárki előkaphatnák a farkát ,mert olyan kedve van,de legfőképp gyereket nem engednék nekik.
2014. nov. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!