Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexualitás gyógyítható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexualitás gyógyítható betegség?

Figyelt kérdés

2014. szept. 24. 07:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
73%
de most komolyan: miért velem vitatkozol a betegség definíciójáról, ahelyett, hogy azokkal tennéd, akiknek ez a szakterülete? Az, hogy mi számít betegségnek, és mi nem, az nem egy általad eldöntött kérdés, ugye? Maradhatunk abban, hogy a terület szakértői jobban értenek hozzá? Tőlem te azt gondolsz, amit akarsz, a gravitációról is hiheted, hogy kikapcsolható, az evolúcióról, hogy bizonyítatlan marhaság, a homoszexualitásról, hogy betegség, amit csak a melegek maffiája töröltetett a betegségek listájáról stb. tőlem húgyozhatsz széllel szemben, meg hiheted mindenkinél okosabbnak magad, csak ne akarj a témáról vitázni, mert egyszerűen még az alapokkal sem vagy tisztában, de ha olyan okosnak hiszed magad, akkor keress fel olyan pszichológusokat és orvosokat, akik sokat kutatták a homoszexualitást, és az okait, és beszéld meg velük, hogy betegség-e. Tököm tele van a magukat rohadtul okosnak képzelőkből, akik tényleg mindenről azt gondolják, hogy ők jobban értenek mindenhez.
2014. szept. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
73%

Egyetértek az előttem szólóval, de ne búsulj 60%-os, az információszegénységed sem betegség, nem is kell gyógyítani. Magad is eldöntheted, hogy kihasználod-e a fejlődési potenciálodat, vagy sem, de amíg kifejezetten takarékon működsz, addig ne várd el, hogy ne mosolyogjuk meg a badarságaidat.:D

És igen, a nátha is károsítja az egészséget, ahogy az influenza is. A homoszexualitás nem károsítja az egészségét senkinek, sőt a szexualitás részét képezi az egészségnek annak irányultságától függetlenül.

2014. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
90%

1) A homoszexualitás egy genetikai kondíció, nem betegség. (Ennyi erővel az is betegség lehetne, hogy szőke a hajam és kék a szemem...)

2) Semmilyen tudományos lehetőség nincs a szexualitás megváltoztatására. Lehetőség persze van arra, hogy az ember megpróbáljon homoszexuálisként heteroszexuálisan élni, de többnyire az ilyesmi katasztrofális eredményekhez és súlyos pszichés károsodáshoz vezet.

2014. szept. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
20%

"de most komolyan: miért velem vitatkozol a betegség definíciójáról, ahelyett, hogy azokkal tennéd, akiknek ez a szakterülete?"


1. Most árultad el magad.

Nem értesz hozzá, fogalmad sincs róla, csak papagájszerűen ismételgeted ezt az "életminőség" dolgot.


A transszexális homoszexuálisok életminősége miért nem oké, mikor minden áron át akarják operáltatni magukat, mert úgy érzik, rossz testbe születtek?

Gondolom ez se betegség, hanem tök oké.


2. Fasza dolog amúgy, hogy folyamatosan olyat adsz a számba, amit nem mondtam.

Nem tudom ki beszélt itt búza lobbiról és a többiről...


Nincs vitakultúrád, csak személyeskedni tudsz.


3. Ha már evolúció.

Egy biológiai egyed két fő funkciója a létfenntartás és a fajfenntartás. A homoszexuálisok ez utóbbira képtelenek, ezért evolúciós zsákutca.


Látod, a saját magad által felhozott példák is engem igazolnak. :))


Az meg külön bájos, hogy a kommented után a következőben vállon veregeted saját magad. :))

2014. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
88%

Nem betegség, ezért nem is gyógyítható... Sok tényező befolyásolja. Egyrészt lehet genetika, hormonális folyamatok, másrészt szülő-gyerek kapcsolat, illetve a kortársakkal lévő kapcsolat. Általában több tényező miatt alakul ki a homoszexualitás. Én biszex srác vagyok, és az a legfontosabb, hogy felismerd, és rájöjj, hogy vajon mi miatt alakult ki benned a homoszexualitás. Én rájöttem, és lehet rajta dolgozni. Nem érdekel azoknak a véleménye, aki nem hiszi, vagy kritizál... Nem állítom, hogy mindenki tud rajta változtatni. Nekem sikerült. Vagyis elkezdődött a változás, és nem is akarom teljesen visszafordítani.

Régen teljesen távol álltam a meleg dolgoktól, taszított is a dolog. És szép lassan kezdett kialakulni bennem, hogy biszex vagyok. Jól van, ezt kezdtem elfogadni. Majd egyszer kezdtem észrevenni, hogy közelebb állok a homo oldalhoz, mint a heterohoz, és ez már nem tetszett.És szerintem kevés teljesen heteroszexuális, és kevés teljesen homoszexuális ember van. Nem tudom, de így képzelem. Legyen egy tízes skálán a 0 a 100% hetero és 10 a 100% homo. Szerintem már az, aki fantáziálgat meleg dolgokról, ki többet, ki kevesebbet, vagy kíváncsiságból kipróbálta, de magát heteronak vallja magát, és az is, az már mondjuk egy 1-es, 2-es lehet a skálán. És szerintem élete során mindenki mozog ezen a skálán többet-kevesebbet. Én akkor meglepődtem, mikor átléptem az 5-ösön, és elkezdtem vele foglalkozni. Ha valakit érdekel, írjon, próbálom elmagyarázni neki.

2015. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!