Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexualitás gyógyítható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexualitás gyógyítható betegség?

Figyelt kérdés

2014. szept. 24. 07:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem gyógyítható, és nem is kell gyógyítani szerintem. Tudtommal ez genetikai mutáció a tudomány legújabb állása szerint. Senki sem tehet róla, épp ezért senkit sem kell bántani érte! Évtizedekkel ezelőtt volt néhány degenerált, aki mindenféle durva módszerekkel próbálta "kigyógyítani" őket ebből, és nem sikerült, úgyhogy gyakorlatilag csak emberkínzás lett belőle.
2014. szept. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
13%

"Tudtommal ez genetikai mutáció a tudomány legújabb állása szerint."


Én is úgy tudom, akkor pedig egyértelműen betegség.


Betegség = minden, ami a normalitástól eltér.


És mivel MINDEN ember tökéletlen, gyakorlatilag az egész emberiség beteg, csak más-más betegsége van.

Nekem is van olyan betegségem, ami részben genetikai eredetű, de mégse csapok világra szóló hisztériát (mint néhány homoszexuális), ha valaki lebetegez engem.

2014. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
96%

A betegség az élő szervezet életfolyamatainak abnormális állapota, az egészség ellentéte, a szervezet egyensúlyának felborulása. Emberek esetében betegségnek nevezhető a test vagy az elme olyan állapota amely testi vagy lelki fájdalomban vagy valamely funkció rendellenes működésben nyilvánul meg. A betegség akadályozza az ember mindennapos tevékenységét és társas életben való részvételét.

A betegségnek szubjektív és objektív szimptómái, tünetei vannak. A szubjektív tüneteket a beteg tapasztalja (pl. fájdalom). Az objektív tüneteket külső megfigyelő (orvos) állapítja meg vizsgálómódszerek segítségével. A betegségek kialakulásának külső és belső biológiai, szociális és pszichológiai tényezői is lehetnek. A betegség lehet krónikus (hosszantartó) vagy akut (hirtelen, rövid).


Nem tudom ezek közül mi vonatkozik a melegekre.

2014. szept. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%

"Nem tudom ezek közül mi vonatkozik a melegekre."


Egyszerű a képlet.

Van egy DNS-lánc, ami a "tökéletes embert" írja le.

Minden ettől eltérő, még a legapróbb méretű mutáció is betegség. Talán a tudomány fejlődésével, a génsebészet eszközrendszereivel az emberiség elő tudja majd állítani az übermensch nőt és férfit. (Remélem nem.) Számos sci-fi foglalkozik ezzel. Lásd: gattaca

Bár ki tudja, talán én vagyok túl szigorú és azonosítom a tökéletlenséget a betegséggel.

(Az evolucionisták szerint épp a génmutáció okozta az evolúciót.)

2014. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
86%
És igazuk is van, mert ha ne mutálódtunk volna folyamatosan, akkor még most is majomszinten lennénk, de esélyesebb talán hogy kihaltunk volna. A mutálódás az alkalmazkodást szolgálja az evolúcióban, ergo természetes dolog. Többek között a kék szem is genetikai mutáció eredménye, mégsem vernek meg senkit érte :D
2014. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
26%
Nézőpont kérdése.
2014. szept. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
35%

"Betegség = minden, ami a normalitástól eltér."


Baromság = minden, ami az ésszerűségtől eltér.

Betegség = minden, ami az egészséget károsítja.


Meg vicces, hogy durrogtatják egyesek a "normális", "normalitás" jelzőket, mikor fingjuk sincs a normális eloszlásról, mint valószínűségszámítási fogalomról.

2014. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
9%

Ennyi erővel a Dawn-szindróma is tök oké és nem betegség...

Térjetek már észhez, emberek!

2014. szept. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
73%
A Down szindróma erősen kihat az illető életminőségére - a homoszexualitás nem. De fasza, hogy itt mindenki kutatóorvosnak képzeli magát.
2014. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
18%

"A Down szindróma erősen kihat az illető életminőségére - a homoszexualitás nem."


Most komolyan az alapján határozunk meg egy betegséget, hogy milyen szinten hat az életminőségre?

Tüdőgyulladás betegség, de a sima nátha már nem az, mert kis orrfújástól és tüsszögéstől még simán lehet dolgozni?

Egy nyílt sípcsontcsonttörés már csonttörésnek számít, de egy kisujj törés már nem?


"De fasza, hogy itt mindenki kutatóorvosnak képzeli magát." Nem láttam az orvosi diplomádat. Hol rejtegeted? :))

2014. szept. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!