Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gyermekkori szexuális bántalma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekkori szexuális bántalmazás miatt kialakulhat-e homoszexualitás?

Figyelt kérdés

2014. szept. 6. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Te is tudod a választ. Magad miatt kérdezed?
2014. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
nem hinném..
2014. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha tudnám a választ, nem keresném.
2014. szept. 6. 15:04
 4/7 ftf1983 ***** válasza:
Erről kérdezz meg egy szakembert, mondjuk Hevesi Krisztinát.
2014. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem csak akor ha génjeidben is benne van a hajlam erre.
2014. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hmmm... annyira nyugodtan nem jelenteném ki, hogy nem. Mert ugyebár persze, van aki születik ezzel, de azért szerintem a szexuális bántalmazás vagy zaklatás üthet lyukakat az ember lelkében, deformálhatja azt, és, hogy mi sül ki belõle az az összes addigi eseménytõl függ... szerintem, bár hülyeséget nem akarok kijelenteni, de szerintem ilyes fajta trauma is kiválthat homoszexualitást (egyéni vélemény)

Majd utánanézek.


20/f

2014. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekelt vagyok/voltam a témában én is, úgyhogy elég sokat olvastam ilyesmikről.

Állítólag a hajlam jóval több emberben megvan, mint ahányan végül rádöbbenek, elfogadják és kiélik de pl. egy erős stresszhatás esetén könnyebben felszínre kerülnek ezek a dolgok. Ez nem azt jelenti, hogy a bántalmazás az "ok", mert lehet, hogy egy idő után anélkül is tudatosult volna.

A homoszexualitás NEM betegség, ezt ne felejtsd el!

2014. dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!