Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha valakit a homoszexualitása miatt rendszeresen bántanak?

Figyelt kérdés

Egyik felvállaltan meleg osztálytársam, aki amúgy normális, átlagos fiú, egyesek, főleg az idősebb srácok állandóan hangosan gúnyolják, néha ütögetik, hógolyóval megdobták stb.


Ti mit gondoltok erről? Kéne tenni ellene vmit??


2012. jan. 25. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Kéne.Hogy mit, azt nem tudom, de az, hogy valakit emberi méltóságában megalázzanak, csak azért, mert egy kicsit más, mint ők, az nem normális.
2012. jan. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Én soha nem voltam elfogadó a homoszexuálisokkal, de fizikailag bántani őket már elég túlzás... Igen, talán kéne tenni valamit...
2012. jan. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Szemét dolognak tartom, hogy valakit emiatt bántsanak!
2012. jan. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Hetero lányként az ilyeneket szívesen "megkezelném" szívlapáttal...(már a csúfolódókat). Engem más miatt bántottak annó (mondjuk az általánosba volt), mély sebeket tud okozni, viszont keményebbé, határozottabbá tesz. Viszont ha fizikai erőszak van, akkor mindenképp tanárhoz/igazgatóhoz kéne fordulni, nehogy eldurvuljon. Ha eldurvulna, másik sulit javaslom.

Szerény személyem véleménye, hogy nem tudom, minek ezt "felvállalni". Mármint mindenkinek a magánügye, nincs köze a beállítottságához a szinte idegennek számító osztálytársai. Családban, barátok között természetes más a helyzet, de nem kell mindenki orrára kötni.

Ettől függetlenül az illetők unintelligens, intoleráns bunkók, a lényeg, hogy verbálisan védje meg magát, de úgy, hogy nehogy verekedés legyen a vége. A fontos, hogy mutassa meg, hogy erős személyiség, bár tudom, hogy ez elég nehéz, és csak idővel alakul ki:S

20/L

2012. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Nálatok volt hó?:D Az, hogy beszólogatnak még csak csak elmegy... De, hogy folyamatosan bántalmazzák az nem oké.
2012. jan. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tevetke ***** válasza:
20%
Szerintem csak le akarták hűteni a kis meleget...
2012. jan. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Macs1209 ***** válasza:
100%

Van meleg srác az ismerőseim körében. Teljesen normális,

intelligens, okos ember, egyetlen eltérése, hogy ugye

meleg. Mi nem szekáljuk emiatt, sőt, nem is próbál ve-

lünk kikezdeni, mert ugye mi nőpártiak vagyunk.


Nem értem, hogy miért kell valakit csak azért bántani,

mert eltér. Egyébként akik bántják, azoknak valami lel-

ki sebük van, amit azzal próbálnak eltakarni, hogy más

felé terelik a fókuszt: pl apja verte, kisebbségi komp-

lexusa van valami miatt. Az ilyen, aki saját nyomorát

más megalázásában éli ki... szánalmas.

2012. jan. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 menta34 ***** válasza:
38%

Hány évesek vagytok? 16-17? mi a francnak kellett a bazinagy "coming out"? és még csodálkozik? mi a szart várt? hogy majd minden srác ölelgeti sajnálkozva?


A többiek reakciója pedig a korral jár. Ha majd felnőttek lesznek és ilyet kell kezelni nem a hógolyóhoz nyúlnak, hanem átnéznek a melegen mintha levegő lenne. Ami annak a szerencsétlennek talán még jobban fog fájni.

2012. jan. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ha megkérdezik hogy van-e barátnője, megmondja az igazat. Amúgy nem veri nagydobra. Én ezt helyeslem.

Minek kéne titkolni valamit éveken át, csak azért mert egyeseknek nem tetszik??

2012. jan. 26. 12:12
 10/10 tevetke ***** válasza:
65%

"Minek kéne titkolni valamit éveken át, csak azért mert egyeseknek nem tetszik?"


Ezek szerint választani kell! Vagy nem titkolózik és akkor mindig lesznek egyesek, akiknek ez nem fog tetszeni, vagy úgy dönt, hogy azért mégsem olyan fontos mindig büszkén, bátran felvállalni a dolgot és akkor nem kezdik ki annyian... Így látom...

2012. jan. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!