Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szeretném fiúval is kipróbálni? ( A többi lenn)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elmúltam 30 éves. Sok lánnyal volt már dolgom, sőt jelenleg is van párkapcsolatom. Kb fél éve elkezdtem fantáziálni arról milyen lehet fiúval szexelni. Ennek szerintem több oka van. Először is a lányokkal mindig csak a gond van: Ez nem jó, az nem jó, lassan csináld, most nem jó nem akarom, fáj a fejem stb. Mindig szenvedés volt és az együttléteket soha nem jellemezte a szexuális állatias élvezet. Nem mondom, hogy nem volt jó, de valami mindig hiányzott. Aztán nem rég az egyik haverommal elkezdtünk beszélgetni a szexről, és ő beindult. A durva az, hogy nem kellett mondania, nem is látszott a nadrágján, egyszerűen mint pasi tudtam mit érez és láttam a szemében, hogy mi az amit gondol és érez. Ez megerősített abban, hogy meg kell próbálnom és lehet hogy ez az ami mindig is hiányzott a szexuális életemből. Veletek volt már ilyen?

2014. júl. 6. 17:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mivel a férfiak nem érzelmekhez kötik a szexet, meg a hold álláshoz stb. Attól még hogy a lányszerepet szeretem az ágyban még a hormonok hajtanak. És mivel élvezem szeretem is csinálni.

Nem vagyok rá büszke de voltam már hasonló problémákkal küszködő pasi szeretője, felesége ha havonta akart vele szexelni, akkor is úgy érezte, hogy muszályból, én meg alig vártam, hogy vele lehessek. Kb naponta szexeltünk.

2014. júl. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
kiváncsi vagy . meg szerintem akkor "magányos voltál " bár írtad hogy valami hiányzott . érdekes hogy a haverod indult be. egyébként én a fiúkat kedvelem és fiú vagyok lassan én is 30 leszek , de meg nem mondaná senki. no de amikor kolis voltam volt egy hetero szobatársam , és ő indult be rám . úgy kellett mondanom hogy stop . nekem ő nem igazán jött be , de egy kalandnak jó volt , de nem volt semmi komoly ! lánnyal még nem voltam nem is szeretnék .
2014. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!