Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szeretném fiúval is kipróbálni? ( A többi lenn)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elmúltam 30 éves. Sok lánnyal volt már dolgom, sőt jelenleg is van párkapcsolatom. Kb fél éve elkezdtem fantáziálni arról milyen lehet fiúval szexelni. Ennek szerintem több oka van. Először is a lányokkal mindig csak a gond van: Ez nem jó, az nem jó, lassan csináld, most nem jó nem akarom, fáj a fejem stb. Mindig szenvedés volt és az együttléteket soha nem jellemezte a szexuális állatias élvezet. Nem mondom, hogy nem volt jó, de valami mindig hiányzott. Aztán nem rég az egyik haverommal elkezdtünk beszélgetni a szexről, és ő beindult. A durva az, hogy nem kellett mondania, nem is látszott a nadrágján, egyszerűen mint pasi tudtam mit érez és láttam a szemében, hogy mi az amit gondol és érez. Ez megerősített abban, hogy meg kell próbálnom és lehet hogy ez az ami mindig is hiányzott a szexuális életemből. Veletek volt már ilyen?

2014. júl. 6. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Bi hajlamod van.
2014. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
mert zuberáns vagy
2014. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Félig b*zi vagy, ergo biszexuális. Hetero nem fantáziálgat ilyenekről.
2014. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Ne a nőkre fogd... Ha Te nem élvezted velük, ők se veled (nem hiába fájt a fejük folyton), mégse lettek leszbikusok.

Minimum biszex vagy.

2014. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy ők nem élvezték, azért ennyire nem vagyok béna. Én azt mondtam, hogy túl sok volt a női behatás, ami tönkre tette az egész kezdeményezést és hiányzott belőle valami.
2014. júl. 6. 18:01
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
most nem jó, fáj a fejem = nem akarok dugni, nem vagy elég jó az ágyban
2014. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezek alapján a pasik többsége nem jó az ágyban, hiszen a komoly kapcsolatoknál egy idő után lanyhul a szexuális vonzalom. ÉS nem azt mondtam, hogy ők nem élvezték, csak példákat mondtam.
2014. júl. 6. 18:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia..én is kipróbáltam..hármasban..cumi ilyenek..de rájöttem,hogy nem kell,a punci izgat,és ha egy lány cumizik,de azóta lenyugodtam
2014. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is ilyen idős voltam amikor elkezdett foglalkoztatni a dolog bár mindig meg volt bennem a hajlam 30 éves koromra túl voltam egy 2 éves egy 6 es egy 4 éves kapcsolaton nővel de egyik se volt az igazi!Aztán megpróbáltam egy fiúval vele 3 éve vagyok!
2014. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

mi a probléma? keress egy srácot és hajrá.

én is így csinálom.

2014. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!