Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív meleg fiúk, a ti első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív meleg fiúk, a ti első anális szeretkezésetekkor mennyire voltatok "felkészülve"?

Figyelt kérdés
A partneretek mennyire, hogy, mennyi ideig tágított titeket előtte? Mennyire fájt a behatolás? Mennyi ideig tartott az első menet? Összességében élvezhető volt?

2014. jún. 17. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez engem is érdekel írj ha lesz valami.
2014. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
uni vagyok, de már inkább aktív, de mikor először kipróbáltam a passzív szerepet, nem volt egy élmény, szerintem a srác se volt tapasztalt, egyidősek voltunk, pár hét volt köztünk... hát kb. 4-5 sráccal voltam passzív, abból eggyel élveztem csak, de vele nagyon, érezni lehetett, hogy tapasztalt, pedig nagyobb mérete volt... a többi fájt és nem élveztem
2014. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Első passzív kalandomkor elsírtam magam. A másodiknál is végig folyt a könnyem, de hősiesen tűrtem, és nem akartam, hogy neki rossz legyen, így amennyire csak tudtam, próbáltam leplezni.

Élvezhető nem volt, de izgató, főleg a végén amikor bennem volt, és közben kiverte nekem. :$

2014. jún. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

"... főleg a végén amikor bennem volt, és közben kiverte nekem. :$"



De édes :)

2014. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem elsőnél felkészületlenül se síkosító se ujjazás próbálta betenni, fájt így nem ment, így le a gumi és szájjal befejeztem neki. Aztán vettünk síkosítót és azzal kezdett ujjazni, egy ujj majd két ujj, úgy nem fájt kicsit fura érzés volt, de aztán kezdett kellemes lenni, ekkor tette be a farkát, az is eleinte fura volt, de nem fájt, ahogy csinálta egyre jobb lett és a végére kellemes volt. :)
2014. jún. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

utolsó, milyen érzés volt amikor benned volt ?

milyen pózban?

2014. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Eleinte fura volt, új érzés, de kezdett kellemes lenni, de egy két alkalom után ha belejössz, hihetetlen jó érzés, ahogy jár benned, mondjuk nekem elég érzékeny ott lent.


Kanál pózban hatolt be, úgy csináltuk egy ideig, aztán váltottunk kutyapózra.

2014. jún. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Én nem voltam felkészülve, betette jól megdugott. Nagyon jó volt nem fájt kicsi volt a farka. Később már más lett a partnerem, annak nagyobb farka volt, és felfelé görbült, hu azt imádom. Ha valaki meg akar dugni, privin írjon. beton01. Miskolci vagyok, csak Miskolciak jelentkezését várom! :)
2014. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
97%

18 centis volt neki és fájt, 15 évesen ez 3 éve volt.

De lassan, gyengéden csinálta, sokadszorra hatolt be teljesen, aztán amikor elkezdett dugni, mondtam neki, hogy dugjon rendesen, az ő ritmusában, amikor érezte, hogy fáj nekem, leállt kihúzta, jó síkosítót használtunk, vagy akutya pózt- én ezt szeretem, vagy a lábadat a partnered nyakába rakod, úgy mélyebben tud behatolni, így kevésbé fáj.

Aztán úgy 5. alakalommal már csak a gyönyör maradt, pedig rendesen megcsinált minden alkalommal.

2014. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!