Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondolnak az ilyen emberek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak az ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Sok homoszexualitás témájú kérdésnél látom, hogy egyesek azonnal agresszívan reagálnának, ha megtudnák valakiről, hogy meleg. Pl: "Menny oda és vág úgy pofán, hogy kiesik az összes foga. én, ha megtudtnám, hogy a fiam meleg, nagyon megverném! Ezt nem engedheted!" Na, ha ilyet olvasok egyszerűen nem értem, hogy az illető tulajdonképpen mire számít? Ha agyon-, meg szét-, meg hülyére veri, attól majd megváltozik? Vagy csak a saját "férfiasságát" akarja így bizonygatni? (Általában a férfiak reagálnak erőszakosan.) Főleg, ha a saját gyerekéről van szó. Nagyon érdekelne, hogy mi játszódik le ilyenkor az emberekben.

2014. jún. 9. 08:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Elnézést, kérdező, hogy a te témádnál fogok újabb kérdést megnyitni, de engem még az is nagyon érdekelne, hogy azok a férfiak/nők, akikből heves ellenérzéseket, ne adj' isten agressziót vált ki a homoszexualitás, miként vélekednek azokról a heteroszexuális férfiakról/nőkről, akikből egyáltalán nem vált ki rosszullétet, agressziót, ha két férfi/nő szereti egymást, esetleg látja őket kéz a kézben sétálni, ölelést, szájrapuszit váltani.

Ez is érdekes kérdés lehet.

2014. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Éljen a demokrácia mi? ;)

Köszönöm 20as! Habár a véleményünk kb egy Föld-Nap távolságra van egymástól, nagyon érdekesek a válaszaid.

2014. jún. 9. 11:14
 23/31 A kérdező kommentje:
Tényleg jó kérdés 21es! Kíváncsi lennék néhány válaszra.
2014. jún. 9. 11:35
 24/31 anonim ***** válasza:
85%
az arachnofóbia jó hasonlat, mert az is ugyanúgy betegség, mint a homofóbia.
2014. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
5%
nem betegség. az idegengyűlölet sem betegség. minden népben benne van.
2014. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
engem nem zavarnak a homik, erre sok él. leszbik is. senki ne gondoljon szexi nőkre :D
2014. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
xenofóbia? az is betegség.
2014. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

12-es


Az ösztönös védekezési mechanizmus és az agresszió között elég nagy a különbség. Az előbbi a félelem tárgyával való váratlan találkozás esetén történik, és ösztönszerű. Ebben az kontextusban az agresszió pedig az, amikor az ember tudatosan keresi azt a dolgot amire az agressziója irányul, és szándékában áll azt fizikailag megsemmisíteni.


Édesanyádat butázzad le. Ja, és pontozz is le, légyszíves.

2014. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
75%

ők is ösztönösen védekeznek :D

tényleg az vagy! elég buta ember aki anyázik

2014. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

24:

De definiáld már a homofóbiát, mert csak dobálózni vele, miközben lehet hogy mindenki másra gondol alatta, nem sokra vezet.

Aki ösztönösen elhányná magát két csókolózó férfi látványától, az homofób és ő a nem normális? Vagy segíts már. Amit a 8. válaszban leírtam az neked homofób például?

2014. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!