Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Lehet olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Lehet olyan, hogy valaki csak kíváncsi?

Figyelt kérdés
Szóval lehet, hogy pl csak kipróbálnám sráccal? Mert érzelem, ilyesmi nem vonz, de érdekel milyen ha kielégítene egy fiú. Persze lehet, hogy bi vok, de érdekel van-e ilyen. A másik, hogy ilyesmire hogyan lehet találni fiút? Én pesti vagyok, de nem akarok meleg helyre lemenni, hisz gáz lenne ha lebuknék, stb. Huszonéves vagyok és kíváncsi.

2014. máj. 21. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Biztosan minimum "bi" vagy, a "vok" szócskát nem éppen heteroszexuális férfiak szokták használni...
2014. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Melyik szótárban van leírva, hogy a bi és a vok nem heteró szó? Csak mert nem ismerek ilyen szótárat. De te ezek szerint igen, sőt olvastad is :D Segítő szándékú válaszokat szeretnék, nem pedig beszólásokat, de persze szórakoztató ez a kötekedés. A vok egy rövidítés amit használnak. Sőt a v is a vagy helyett és még számtalan van. Ha szerinted ezt nem heteró emberek használják sajnálom. Persze elég vicces lenne szóhasználat alapján eldönteni ezt a kérdést.
2014. máj. 21. 19:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a beszólásokkal. Sok bi vagy rejtett bi (és nem meleg szó tényleg, hanem ez is rövidítés) srác pl mivel nem tudja magát elfogadni másokat bánt. Ez pszichológia... Amúgy meg biztos lesz itt is aki ír. Remélem! Nem gáz ha kezdő vagy. MIndenki volt már kezdő. Én is aktív vagyok, így nem tudok segíteni.
2014. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Kíváncsi vagy,szeretnéd kipróbálni.Vagy össze hoz az élet hasonló emberrel,vagy sem.Pedig szerintem csak meleg "összejöveteleken" találsz ilyen embert.Vagy neten keresgélj.
2014. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Hát valami jótestű shemale asszem bejönne nekem is.

Érdekes.Asszem menne a dolog.:)

2014. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is kíváncsi vagyok, de engem az érdekel milyen lehet szopni és milyen amikor dugnak. Izgat a dolog. Meleg helyre én se mennék neten meg normálisat még nem találtam.

25/F

2014. máj. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van olyan, én is ilyen cipőben jártam. :)
2014. máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy KÍVÁNCSI aki férfi létére képes férfival bármien formában közösülni az bizony nem heteró.
2014. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ftf1983 ***** válasza:
84%
Simán lehetsz kíváncsi, ebben semmi bi vagy melegség nincs. A legjobb, ha kipróbálod és utána el tudod dönteni, hogy tetszik vagy nem. Nem kell túldramatizálni a dolgokat!
2014. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
szia, abszolút átérzem a "fájdalmad". Engem sem vonzanak a férfiak érzelmileg, de sokszor van hogy meg meg nézem a srácokat, hogy na vele benne lennék 1kalandban de semmi több, mondjuk én biztos nem hagynám hogy engem hátulról... Inkább én csak az orál részét próbálnám ki, esetleg ha a srác szeretné kipróbálni a passzívat lennék aktív fél de az részemről nem lenne viszonozva, ha téged ez nem zavarna irj és szívesen beszélgetek :) 21F
2014. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!