Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális fiúk! Ti hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális fiúk! Ti hol kerestek partnert leginkább?

Figyelt kérdés
Illetve bi vagy meleg fiút? Én bi vok és inkább bi srácoakt keresek, de sajna úgy látom, hogy kevés normális srác van a társkeresőkön. Máshol meg nem tudom hol lehetne.... Tippeket várok. Köszi!

2014. máj. 19. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont ugyan ez a bajom. Én is bi vagyok és bi srácot keresnék de csak melegek vannak azokon az oldalakon, aki kirija hogy bi még az is meleg. Tényleg nagyon nehéz normális srácot találni.
2014. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én neten találtam mindkettőt.
2014. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
AZ minek jó h binek írja magát és meleg?
2014. máj. 21. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:
mert neki mindegy,hogy kit kap csak f_sza legyen.
2014. máj. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Úgyhogy ha valaki ismerkedne egy 24 éves BP-i sráccal, aki valóban bi, az írjon. :)
2014. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!