Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyes férfiak miért kívánják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért kívánják a női hüvely helyett a férfi végbelet?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy lehet ilyesmi!

Az általam ismert melegek kedves, értelmes emberek, de a fenti kérdést nem merem nekik szegezni.



2014. jan. 17. 20:20
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
55%
persze nincs férfi hüvely, de a kérdésben így szerepel, ezért írtam, hogy női :)
2014. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
na igen, mintha azon vitáznánk, én miért nem szeretem a fahéjas dolgokat, te pedig miért szereted.
2014. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Szerintem, ahogy a kisgyerekeket bilire szoktatják, a szülőknek kellene a fiúcskájuknak megtanítani, hogy a hímtag helye a nő hüvelye.
2014. jan. 17. 20:34
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
És egyes férfiak miért kívánják a női hüvely helyett a női végbelet?? :S
2014. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
A szerelemről hallottál már? Senki nem a férfi végbélbe, és még csak nem is a női hüvelybe szeret bele. Hanem úgy ámblokk. Márpedig ha valakibe szerelmesek vagyunk, akkor minden porcikáját szeretjük. Nem a hüvelyhez, illetve nem is a végbélhez ragaszkodunk, hanem az EMBERHEZ! Melegek esetében ez egy azonos nemű. Érthető voltam?:)
2014. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
a te anyád MIÉRT nem tanított meg,hogy ne legyél primitív?
2014. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

Kedves #14-es! Kérdésedre azt mondom, hogy egy férfi azért kívánja a NŐI végbelet, mert a mamája nem tanította meg a fiát, hogy pisit a bilibe, spermát a hüvelybe illik üríteni.


Kedves #15-ös! Videón láttam egy férfi melegpár meghatóan szép szeretkezését, de az higiénikus volt, végbélkéjelgés nélkül.

2014. jan. 17. 21:43
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

Szóval akkor neked maga az anális szex nem szimpatikus? "Én azt nem értem, hogy egyes lányok miért szeretnek pénisz szopni. Az anyukájuk nem tanította meg nekik, hogy azt a punciba kell rakni?"

A fahéjas hasonlat tökéletesen leírja a kérdés problémáját. Ízlésről nem lehet vitatkozni :)

2014. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

Kedves #16-os!


Az szerinted primitív, hogy korrekt, tapintatos kérdést teszek fel?

Szövegemből kiderülhet, hogy a meleg kapcsolatot elfogadom, csupán, ahogy azt #18-as barátunk említette, a végbél használatát nem fogadom el, hígiéniai okból.

2014. jan. 17. 22:18
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: és mégis, most tök komolyan: szerinted mégis kit érdekel, hogy te mit fogadsz el, és mit nem, vagy hogy neked mi higiénikus, és mi nem?
2014. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!