Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A biszexe általában férfiakkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexe általában férfiakkal vagy nőkkel élik le az életük nagy részét?

Figyelt kérdés

2013. dec. 4. 17:11
 1/4 A kérdező kommentje:
biszexek*
2013. dec. 4. 17:13
 2/4 anonim válasza:
100%
kérdezz meg egy biszexet, bár szerintem ez egy irtó hülyeség amit most "kérdeztél"
2013. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Ne törödja alantas válaszokkal....Én biszex voltam miindig,és nö vel élem az életemet,AKI MÉG TUD IS RÓLA! Ugyanis én-ellentétben a melegek tömegével-a fiuban nem a férfit,a bikát hanem a "lányt" keresem,ezért inkább a fiatal,vékony eseteleg lányos arcu /nem feltétel/ fiuk iránt vonzódom.Nejem tudja,elfogadja,söt örül is neki,hogy nem egy másik növel"csalom meg".

Volt hogy ö hivta fel figyelmemet egy kis szépségre,thank.

Ugyhogy változó ki hogy éli mega biszex voltát, baj akkor van,ha egy totál meleg,falbol,hogy akörnyezete ne sejtsen meg semmit,megnösül,aztán hajtaa fiukat,mert neki,"férfi kell".van ilyen is itt,a környezetemben.

Elöször tehát tisztázni kell önmagában ,meleg vagyok e,vagy bisex.Szerinetem az utobbi jobb,de azért az érzelem terén jobb ha egy hüséges,kitartó élettársat keresünk.

Öszinteség az alapja mindennek.

2013. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dzsencii ***** válasza:
91%
Én is biszex vagyok de mindig is férfiakkal voltam együtt. Imádom a nőket, de kapcsolatra alkalmasabbnak találom a férfiakat. bi/L
2013. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!