Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homo fiúk! Hol tudok venni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homo fiúk! Hol tudok venni beöntőt, beöntéshez?

Figyelt kérdés
Homo vagyok, beöntést szeretnék végezni és lehet banális probléma, de hol tudok venni beöntőt? Pl. Multi áruházakban, Tescoban, Auchanban lehet kapni?

2013. nov. 19. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem menny oda egy személyzetihez, mond neki h homo vagy és kéne beöntő, biztos szívesen fog segíteni.
2013. nov. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Kocsmában lehet beöntést, de beöntéssel mindig óvatosan, mert rákefélhetsz:


[link]

2013. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok se homo se fiu, de egy meleg ismim ugy oldja meg ezt a kerdest hogy letekeri a zuhanyrozsat es a csovet hasznalja beontokent. gozom sincs ez hogy mukodik mert nem kerdezgettem errol, ezt is csak spontan mondta pedig nem voltam ra kivancsi...
2013. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hármas válaszoló! Köszönöm a tippet! Van, amikor nem vagyok fürdőszoba mellett, azért is jó lenne ez a bentő labdacs.
2013. nov. 19. 19:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok homo, de:


Ha zuhanycsővel közvetlenül a csapról engeded be a fenekedbe a vizet az veszélyes a nagy nyomás miatt! (ha gázbojlered van akkor még a hőmérséklet ingadozás miatt is veszélyes)


Egyébként patikában, gyógyászati segédeszköz boltban van. Interneten is rendelhetsz akár innen is:


gyogyaszati.hu/termekek/apolasi-termekek/6/higienia-az-agy-korul/88/page=1

2013. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem használtam beöntőt és beöntést, és egyik partnerem sem...miről maradtam le...
2013. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ha szexeltek és te vagy a "nő", akkor simán behatolnak?

Nincs szükséged tisztálkodásra, tágításra?

2013. nov. 19. 23:32
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk ezt melegek általában nem hívják úgy, hogy "nő", inkább "passzív szerep". És kevés embernek van akkora szerszáma, hogy messzebbre jusson annál, amivel egy alapos zuhannyal meg tudod mosni magadnak is. Nem beszélve arról, hogy a bél ezen végső szakasza alapban is viszonylag tiszta normális emésztési állapotok esetén. Úgyhogy alapos zuhany után nem nagyon fordulnak elő "balesetek", a tágításhoz meg szintén nem a beöntés jutna eszembe, de lehet, hogy csak nem vagyok elég perverz. :)
2013. nov. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Hozzátenném, hogy a melegek többsége azt sem írná, hogy "Homo vagyok", úgyhogy nekem kicsit kamunak tűnik a kérdés, de lehet, hogy csak valami távoli szubkultúrához tartozik a kérdező. :)
2013. nov. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!