Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy lehet látni egy fiún,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet látni egy fiún, hogy meleg? (bőv lent)

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy lehet észrevenni egy srácon,hogy meleg. Itt olyanra is gondolok aki heterósan jár.Én is meleg vagyok Lányok is odavannak értem.Nem tudom rajtam láthasák-e hogy meleg vagyok. 26F meleg

2013. aug. 14. 12:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
15%
Hőkamerával
2013. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

hurrá, innen legalább megerősítést vagy cáfolatot kapok.

kaptunk egy új főnököt, nagyon cuki huszonéves srác, és nekem nagyon bejön -jó lenne valahogy kezdeményezni nála. :)

2013. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Mindenkit melegnek lehet nézni, ha azt akarod hinni róla. Próbáld ki! Találd ki egy szerinted heteró sráccal kapcsolatban. Egy bi srác;)
2013. aug. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szemkontaktus, és enyhe mosoly :D

Figyeld a reakcióját :)


U:I Vadállatokkal ne csináld :))))))))

2013. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Háháá utolsó, ez jó! :D Az eddigiek közül szerintem ez a leghasznosabb.


Amúgy ha egy meleg nem akarjak hogy észrevedd rajta, hogy meleg, akkor a büdös életbe nem fogod rajta látni. Maximum azok, akik nagyon-nagyon-nagyon jól ismerik az illetőt (nem a 2-3 éve haveri kapcsolatban állókra gondolok, hanem pl. anyukád, testvéred akiknél is inkább megérzés kérdése)

2013. szept. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
igen, sokszor a melegek rájátszanak, hogy így könyebben találjanak párt.. hisz ha nem fogja róluk tudni, akkor hogyan kezdeményezzenek náluk, nemde?
2013. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
na persze 3-as, ha egy meleg meglát, egyből seggbe is rak, ugye? gondolom te ugyanezt szoktad a nőkkel a metróm, megerőszakolod mind.
2013. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

a népek szeretnek mindenkit lebu zizni, én már az összes színészről hallottam pl. hogy bu zi, aztán a legtöbb férfiról kiderül mégse az

az átlag nem nyunyókról meg nem mondod

itt bp-n senki sem b azért mert hallott már a dezodorról, meg nem gumicsizmaba jar

2013. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!