Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy lehet látni egy fiún,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet látni egy fiún, hogy meleg? (bőv lent)

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy lehet észrevenni egy srácon,hogy meleg. Itt olyanra is gondolok aki heterósan jár.Én is meleg vagyok Lányok is odavannak értem.Nem tudom rajtam láthasák-e hogy meleg vagyok. 26F meleg

2013. aug. 14. 12:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, köldökig kivágott rózsaszín póló pl?

De nem lehet sztem észrevenni, ha nem viselkedik úgy. De én nem vagyok meleg. 19 f

2013. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%

általában a melegekneka járásuk, testtartásuk is más.

lásd pl lakatos márk...

2013. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
5 méterről megismerem őket. El is kerülöm őket, mert féltem a seggem.
2013. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%

Rózsaszínű ing

Affektálás

"B*zis" járás (olyan mint amikor egy jó csaj megy - mármint azt próbálja utánozni)

Kistáska amiben több pipiere bizgentyű van, mint bármi más

"Női" nevetés (idétlen mesterkélt jódlizós)

Nem tud hangosan fingani

Ápoltság és divat túlzásbavitele "jaj letört a körmöm" meg "ez a cipő nem megy ezzel a táskával"

Izgalomba jön a különböző sporteseményeken és nem az eredmény vagy az esemény nagysága miatt

Balotelli híres "gorilla-beállós" háttérkép a gépén

Minden ratyimeneten ott volt

LMP párttagság

A strandon folyton a zuhanyozóba mászkál mindenféle ürüggyel ahonnan enyhén lihegve magas vérnyomással távozik arcán bódult mosollyal

2013. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen,igazad van 2-es:)Nekem is kicsit a járásom,meg a testtartás:) Még írjatok árulkodó jeleket. Magamon nem veszem észre de más lehet igen:D köszönöm az eddig érkezet válaszokat.
2013. aug. 14. 12:29
 6/18 A kérdező kommentje:
4-es neked is van benne igazság köszi:)
2013. aug. 14. 12:30
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

5 srácból max 1 emberen látni a többin nem.

A járás-riszálás kevesekre jellemző.


Nagyon sok téveszme van itt egyesekben..manapság senkiről sem tudható hogy meleg vagy sem.

2013. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Ha rádobsz egy darab fémet, azonnal elolvad.

Másképp nem, mert vannak lányosabb lelkületű hetero fiúk is, nincs összefüggésben a vonzódási kör, és a viselkedés.

2013. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Logika: vannak melegek, akiken látszik, hogy melegek. ebből nem következik, hogy nincsenek melegek, akiken nem látszik, hisz azokról nem tudod, hogy melegek, mivel nem látszik rajtuk. ergo, lehetséges, hogy a melegek többségéről azt hiszed, hogy hetero és csak egy kis részükről tudod, hogy melegek, akikről tévesen általánosítasz a melegekre, hisz azok nem olyanok.
2013. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

igen Botond, minden meleg a te s.eggedet akarja, szerintem bújj el vagy a legbiztosabb ha felkötöd magad.

egyébként sokszor sehonnan, miért kéne azt látni rajta? nem kell hirdetni.

2013. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!