Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexualitás, pszichés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexualitás, pszichés vagy genetikai torzulás?

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 05:36
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
24%

Személyes ismerősöm 12 éves korában áthivta egy osztálytársnöjét tanulni és az apja a lányt a hajánál fogva dobta ki a házból miközben ordenáré modon szidalmazta aztán véresre verte a saját fia hátát hogy ilyen idösen ne a nőkön járjön az esze.

Ez az úriember jelenleg 30 év körüli és homoszexuális... és erre az incidensre is visszavezethető meg arra hogy olyan családban nevelkedet ahol megengedtek efféle brutalitást.

Igenis lehet pszichés eredetü mert sokkoló lehetett számára ez akkor és nem tudta a lelke ezt feldolgozni.

2013. jún. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
92%

A hatos vagyok. Persze pontozzatok csak le azért, mert azt mondtam, nem érdekel a szexuális irányultsága valakinek, attól még ugyanúgy szeretném!:)

Azért igazán megnézném a fejed, amikor a gyereked bejelenti, hogy meleg. Őt lövöd le, vagy magad? :)


http://www.youtube.com/watch?v=dkaoYTLWCRM

2013. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
3%
#10 Pont azok a hazugságok, amiket te állítasz. Néhány évtizeddel ezelőttig, amíg a liberális diktatúra be nem teljesedett Európában, ugyanolyan rendellenességként tartották számon a homoszexualitást, mint mondjuk a pedofíliát. Aztán a család- és emberiségellenes libsik kitalálták, h a buzulást támogatni kell, ezért igyekeznek áltudományos maszlaggal támogatni, és aki ettől eltérő véleményt fogalmaz meg, azt nácinak bélyegzik, és kirekesztik.
2013. jún. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
97%

13# Akkor menj még hátrébb a történelemben!:) Sok-sok évszázadig természetes volt. Sőt bevett szokás, hogy "tisztán" érkezzen a férfi is a házasságba, ezért más férfiakkal közösült, nő helyett. Valamint nem kívánt terhesség elkerülése végett, jó volt egy férfi hátsó is.


Ha történelemre hivatkozol, akkor nézz utána rendesen!


Nem vagyok meleg, nem a bizonyítványomat magyarázom.

2013. jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
83%

szerintem mindkettő lehet!

pl: a hattyúk is összeállnak "meleg"párnak ha nem találnak maguknak ellenkező neműt.. aztán lopnak egy tojást és felnevelik :O ezt nevezhetjük "homoszexualitásnak", ha meg a természetben megtalálható akkor az emberek között miért ne? elvégre mi is állatok vagyunk!

2013. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
86%

Prof. Shevy!


A tudósok lecsinálják a hazugságaidat / nem példaértékű meséidet. Na, akkor veréssel át lehet alakítani az agyat? Ne terelj, hanem válaszolj.


van egy olyan érzésem, hogy te vagy meleg; mélyen elnyomod magad és szenvedsz. Én sajnállak.


"Pont azok a hazugságok, amiket te állítasz. Néhány évtizeddel ezelőttig, amíg a liberális diktatúra be nem teljesedett Európában, ugyanolyan rendellenességként tartották számon a homoszexualitást, mint mondjuk a pedofíliát."


Na, igen. Az ilyen selejtekkel, mint te még vitázni is kár. De megpróbálom. A pedofília egy ember kihasználására épül, a homoszexualitás szerelemre. Ennyi, kész.

És lehet vitázni a TUDOMÁNYOS TÉNYEKKEL, attól még a melegség egyenrangú a heteroszexualitással. És különben is, mi az a liberális diktatúra? Egy, ilyen nem létezik. Kettő, ugye tudod, hogy csak a liberálisoknak köszönheted, hogy lehet tulajdonod, vállalkozásod és egyáltalán véleményed? Nem tudod, mert náci vagy.

És már kiderült, hogy a homofóbia a rendellenesség. És tudtátok, hogy az elmúlt napokban ismerte be egy valláskárosult szervezet, hogy nem sikerült átnevelniük a melegeket? Abbahygaták, és bocsánatot kértek a gyilkosságaikért és emberkínzásaikért.

2013. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
4%

Jó rendben akkor én meg hozzá tenném, hogy pszichológusok és pszichiáterek is állítják, hogy pszichés eredetű LEGTÖBBSZÖR. Előfordul, hogy tényleg genetikai oka van igen ilyen is létezik!! Viszont a mai világban a férfiaknak az élete is nagyon megváltozott. Gondoljunk csak a metroxeszuális férfiakra, akik lányokat szeretnek, de egyre elnőiesednek. A férfiakra jellemző az elnőiesedés a lányokra meg, hogy "keményebbek"... Sajnos ez a társadalomtól és a családi háttértől hozott rossz minták is ezt eredményezik.


Egy családi vagy társadalmi trauma is előidézhet ilyet, de gondolhatunk egyszerűbb dolgokra is amikor valakinek rossz kapcsolata van az apjával. Az apja lenézi és nem mutatja ki, hogy ő is férfias, nem kezeli férfikén..persze ettől nem lesz egyből valaki meleg, de ez is sokszor egy visszavezethető indok. Sokszor megkérdeztem már a meleg ismerőseimet, hogy milyen viszonyod volt korábban az apukáddal, b.nőiddel? (mert igen sokan próbálkoztak csak vannak, akik baromira padlóra estek egy kapcsolat után...)

2013. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
1%

#14 Igen, az ókorban volt ilyen is. Aztán viszont fejlődött annyit a tudomány, h rájöjjenek, h ez beteges dolog.


#16 Ha nem létezne liberális diktatúra, akkor pl. az én véleményem is szalonképesnek számítana, és nem náciznának le érte a hozzád hasonló birkák. Azt nem mondtam, h ugyanannyira elítélendő a buzıság, mint a pedofília, de attól még hasonló jellegű betegség.

Azt nem tudom, h felnőtt korban lehetséges-e átnevelni a buzıkat (nem melegeket, meleg a leves v a nyár, de nem a buzeránsok), de az elsősorban a gyerekkori hatásokon múlik, h vkiből homokos v egészséges felnőtt lesz.

2013. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
96%
18# Beteges, mert most éppen annak tartják. Ahogy pár évvel ezelőtt még az orális szex is az volt.
2013. jún. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
83%

"hogy pszichológusok és pszichiáterek is állítják, hogy pszichés eredetű LEGTÖBBSZÖR"


Na, én ugyan kíváncsi lennék rá. Ez egy hazugság, de linkeld azt az áltudományocs (gondolom keresztény) csoportot, kutatót, kutatást, aki ilyet mond.


A többi hazugságoddal és félremagyarázásoddal már nem is foglalkozom, csak még annyi:


Egy melegnek miért lehet rossz kapcsolata az apjával?

Nos azért, mert a legtöbb férfi (főleg itt keleten) homofób. Állandóan gyűlölködik, így amikor a gyerek 10-14 éves korában rájön, hogy meleg, akkor elkezd eltávolodni az apjától. Sőt, vannak olyan fiatalok, akik már óvodában érezték, hogy mások, akkor az elidegenedés már hamarabb is elkezdődik.

Na, a rossz apa hibája a meleg gyermek? Nem. A meleg gyermek hibás? Nem. Akkor mire ad ez választ? A rossz kapcsolat az apa véleménye miatt van, ami miatt a fiát is tönkreteheti. Így az inkább eltávolodik tőle.


"Aztán viszont fejlődött annyit a tudomány, h rájöjjenek, h ez beteges dolog."


Pont azt bizonyították, hogy nem baj :D De jól van, lehetsz selejtes. Amúgy ugye tudod, hogy a tények fényében a homofóbiát már csak céltalan, lenézendő gyűlölködés?


"Ha nem létezne liberális diktatúra, akkor pl. az én véleményem is szalonképesnek számítana"


A gyűlölet és a "kiirtási vágy" nem vélemény, hanem közveszélyes dolog, és gyűlöletbeszéd. A véleményszabadság addig terjed, amig nem kezdesz el (amúgy nálad értékesebb) emberek ellen uszítani. AMúgy meg húzzál Iránba, ha nem kell a szabadság.


"Ha nem létezne liberális diktatúra, akkor pl. az én véleményem is szalonképesnek számítana"


Te tisztelettelen mcsok! Mi lenne, ha felfognád, hogy a nyelv változik? Mi lenne, ha az embereknek megadnád az alapvető tiszteletet? Ha nem megy melegnek hívni a melegeket (meg almának az almát...), akkor hívd őket homoszexuaálisoknak. Mert amíg bzizol, addig csak az látszik, hogy szándékosan trágárkodsz,hogy mindenki lássa, mekkora látens meleg vagy.


"de az elsősorban a gyerekkori hatásokon múlik, h vkiből homokos v egészséges felnőtt lesz."


Na, tud valamit felhozni a tények (a melegség természetes, nem betegség, és veleszületett dolog) ellen? Mi tetszik lenni? Neurológus, etológus, pszichológus, pszichiáter, esetleg mind egyszerre, doktor úr?

2013. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!