Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek férfias, ha két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek férfias, ha két meleg férfi szeretkezik?

Figyelt kérdés

Szóba került,hogy férfias,illetve nőies viselkedés e,ha egy pasit hasra fektetnek,vagy olyan pózban dugnak,amilyenben egy nőt szokás?

A melegek (nyilván),azt állítják,hogy ez bizony férfias.....nem vagyok homofób,de érdekelnének a vélemények!



2013. jan. 12. 22:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem undorító, engem nagyon taszít, 2 mp-nél többet sosem láttam ilyenből. De! Ez is csak egy magánvélemény. És azért a szeretkezés feltételez egy férfit és egy nőt. A kecskével is lehet b@szni, lehet nyomatni grupiban, lehet egyneműek közt, de ezek nem szeretkezések, max. dugások.
2013. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
92%
És, ha két férfi szereti egymást és azért fekszenek le? Az se szeretkezés?
2013. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Nos véleményem szerint objektív és szubjektív oldalról is meg kell vizsgálni a kérdést.

Ha szubjektíven vizsgáljuk, akkor csak annyit tudok mondani, hogy nem nagyon foglalkozom a melegekkel, mert hidegen hagynak. (hahaha)

Objektívan vizsgálva szerintem ezt párkapcsolata válogatja.

Vannak melegek, akik inkább hasonlítanak a "langyos virsli" kaliberre, tehát vékonyak, tipikusan nőiesen mozognak, lányos hangon beszélnek, stb. Ezek szerintem nem férfiasak.

Vannak a (én így hívom őket) medve kaliberű párok, ahol inkább 2 ajtós szekrényekre hasonlítanak a felek. Rájuk már azt mondanám, hogy férfiasabbak, mert úgy viselkednek.

Továbbá van a "medve+langyos virsli" kaliber, itt szerintem nyilvánvaló, hogy melyik fél a férfias.

És van a számomra abszolút diszkrét kaliber: azon férfiak/srácok esete, akikről a legutoljára gondolnád, hogy melegek. És mivel zárkózottak, és nem reklámozzák magukat, így nem tudom megmondani, hogy férfiasak-é vagy sem.

Végül még annyit írnék, hogy egy jó kapcsolat alapja -a bizalom mellet természetesen- az, ha mindkét fél egyaránt vállalja azt, amit a másik fél. (Melegek esetében) Tehát itt az egyén, és a személyiség nagyon nagy szerepet játszik.

Nnnna. Ennyi volna a véleményem.

2013. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

ha férfiasak, akkor az nagyon bejön:D


20/L

2013. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
100%
próbáld ki!
2013. jan. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Ask Me ***** válasza:
100%

Az hogy ez miért fontos nem értem, de persze véleményem van erről ami válasz lehet a kérdésre.

Ha egy nőt a férfi dugja tök mindegy milyen pózban, az mindenképp férfias. Ha egy férfi dug egy férfit bármilyen pózban, akkor az miért ne lenne férfias. A cselekményt a férfihoz köti a kifejezés (férfias). Hetero kapcsolat esetén a "férfias" kifejezés ugyanazt fejezi ki mint a meleg/bi/transz kapcsolat esetében.

2015. okt. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

férfias....? nemtom, de az biztos, hogy fiúnak(najó, férfinak) érzem magam. Mindenesetre itt akármelyik srác lennék, pláne ha ezekről a srácokról van szó :-pp

[link]


Szeressük egymást, gyerekek!


A többi nem nagyon érdekel:-D

2015. okt. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

amikor mi szeretkezünk egymással nem arra gondolunk hogy amit most csinálunk az férfias vagy sem hanem hogy a másiknak örömet szerezzünk

Ebbe sok minden belefér de olyat nem csinálunk ami a másiknak nem esik jól 20 f

2016. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Esetről-esetre ítélhető meg, ez érzésnyilatozat. És az milyen, amikor a nő dominálva közösül a férfival, és rajta van a "felcsatolhatós," és ők állítólag heteró pár?
2018. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!