Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyre leszbibbek a lányok?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre leszbibbek a lányok?!

Figyelt kérdés

Komolyan ezt veszem észre, nekem is van 2 lány ismerősöm akik komolyan folyton egymás ölében ülnek, egymás kezét fogva mennek MINDENHOVA, ha a legjobb barinőjük két lépésnél messzebb kerül tőlük akkor mély depresszióba esnek, folyton puszilgatják egymást, szívecskéket rajzolgatnak egymásnak, folyton arról beszélnek mennyire szeretik egymást, együtt habfürdőznek a kádban, néha elcsattan pár szájrapuszi is. És erre ők rémesen megsértődnek ha valakinek kicsusszan egy "leszbi" a száján..

Pedig 15 évesek, nem igaz, hogy ennyi ész sem szorult beléjük.

Nincs bajom a homoszexuálisokkal, azzal van nagy bajom, hogy ezt majdnem mindenki TELJESEN természetesnek gondolja, de képzeljétek el mindezt fiúkkal. :D

Ha egy fiú akár csak az egyiket egyszer megcsinálná akkor sose vakarná le magáról, hogy meleg.


Ezek itt mind teljesen igazak, és valószínű hasonlóval már ti is találkoztatok, szóval, szerintetek is TELJESEN TERMÉSZETES dolog ez?



2013. jan. 8. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ott a probléma, hogy neked az nem esik le, hogy az ilyen lányok csak divatból, majomkodásból csinálják ezeket a dolgokat.


Vannak normális leszbikusok is, ahogy normális melegek is.

2013. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Buz*kból is egyre több van. Nem értem min problémázol...
2013. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem sosem zavartak a melegek,meg 15 évesek...érted? 15 évesek,nem tudom mit problémázol=DDD
2013. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Áh, nem leszbik ezek, ez csak műsor...

Az én osztályomban is csinálták, már vagy 15 évvel ezelőtt.

2013. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak műsor és pont azért természetes mindenkinek, mert tudják. A srácok jelentős része ezt továbbgondolja, élvezi. A lányok egyik része fogja a saját barátnőjét és megpróbálja magára vonni a figyelmet ugyanígy, a másik része meg szimplán azért nem hisztizik miatta nyilvánosan, mert tudja, h a srácok (az a csoport, aki erre ugye izgul) prűdnek tartaná őket, mert ők nem csinálják meg azt, amit a szexi (és így általában népszerű) lányok igen, még ők jönnének ki rosszul belőle.
2013. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A régebbi barátnőmmel ezek igazak voltak rám mind.De ki lehet nőni:D 13 éves koromig csináltam ezt aztán rájöttem hogy az öribarim nem is olyan nagy öribari:D Széttört az álomvilágom és elmúlt a nyálasság is:D ki lehet nőni:D Ezek is kifogjáK:D
2013. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!