Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fehér pöttyö a makk peremén....

Fehér pöttyö a makk peremén. Kérdés lent. Lányok vélemény?

Figyelt kérdés
Szóval mennyire gáz hogy a makkom peremén egy sorban ilyen kis fehér pottyok láthatóak? Engem eléggé zavar, szerintetek mennyire mennyire kínos ez a dolog? Méetemmel nem lenne gond 19 cm de ezmiatt a dolog miatt eléggé felénk vagyok, nem igazán merek semmi komolyabban belevágni. Koszi a valaszotok előre is. 19/f
2013. jan. 8. 15:42
1 2
 1/11 legly válasza:
29%

szerintem látogass meg egy urológust mert szerintem valami ott nem stimmel..


Üdvözlettel

Legly

2013. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
olyan leszel mint michael jackson
2013. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

"ilyen" ? Mégis milyen?

"eléggé zavar" A 'helyesírásod' nem zavar?

:) Szerintem ne lányoktól kérdezd meg, hanem valamilyen orvostól. És fürödj legalább kétnaponta, de normálisabb lenne, ha minden nap megismételnéd, ezt a hasznos műveletet.

"Méetemmel nem lenne gond " Biztos??

2013. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

PPP-d van. Én ugyan nem vagyok lány de ha el akarod tüntetni mosd meg nap 2 x szappanos vízzel kb 1 hónap-on át és eltűnik csak rendszeresen csináld.

Gondolom ilyen

[link]

Amúgy ártalmatlan.

2013. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tyler913 ***** válasza:
34%

Már vagy száz ilyen kérdés volt. Nézz utána. Ha mindig is ott voltak,akkor nem vészes,jóindulatú bőrelváltozások csak,a férfiak jelentős részénél előfordul.Sz.rni bele!

Nem hinném,hogy emiatt nem vágsz bele semmi komolyabba.

2013. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lány vagyok, de vannak ugyanilyen pöttyeim. Valamikor tizenegynéhány évesen vettem őket észre, akkor nagyon ráparáztam pont úgy, ahogy most te, hogy ehhez mit fog szólni egy lány. Még urológushoz és bőrgyógyászhoz is elmentem akkor, és mindketten azt mondták, hogy ez teljesen normális, pont amennyire valakinek kisebb, valakinek meg nagyobb az orra.


Most huszonhárom vagyok, aktív szexuális élettel, és soha, egyetlen lányt sem zavart a dolog, még csak szóvá sem tették, pedig volt alkalmuk megszemlélni közelről. :P Abszolút nem akadályoz semmiben, nem is jut eszembe, hogy van ilyenem. Teljesen megnyugodhatsz, jó eséllyel soha senkit nem fog zavarni. Ha ez nem elég ahhoz, hogy megnyugodj, akkor gondolj bele, hogy amikor egy lánnyal leszel, valószínűleg nem reflektorfényben és nagyító alatt fogja végigpásztázni a péniszedet. Valószínűleg ki sem fog derülni, de még ha ki is derül, semmi okod az aggodalomra.

2013. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A 6-os vagyok, és annyi hozzátartozik az igazsághoz, miután a 4-es kolléga linkjére kattintottam, hogy az ottani képekhez viszonyítva nekem jóval kisebb és jóval kevésbé látható pöttyeim vannak. Ez lehet az oka, hogy soha nem zavart senkit. Ha neked nagyon feltűnőek, akkor ahogy a linkelt oldalon is olvashatod, műtétileg eltávolíthatóak.
2013. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon kicsik a pöttyök, és egy sorban lathatok csak.
2013. jan. 8. 15:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne parázz. Ha minden kötél szakad, még mindig ott az eltávolíttatás, de amíg nem okoz az életedben valódi problémát, addig nincs miért aggódnod.
2013. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szappanos víz, meg csodakrémek nem segítenek. műtéttel eltávolítható, kb 60rugó
2013. jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!