Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoljak most a barátnőmről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak most a barátnőmről?

Figyelt kérdés

Pár hete elmentünk bulizni néhány haverral, aztán végül az lett belőle, hogy egy belvárosi téren telepedtünk le végül is, beszélgettünk, meg ilyesmi. Majd jött 2 kb. 23-25 éves srác, divatosak, csinosak, és kedélyesen beszélgettek. Majd egyik barátnőm beszólt nekem, hogy nézd, ilyenek lesznek a te pasijaid is! Hé srácok, tökre bejöttök neki! (mmint nekem)

Igaz, hogy tényleg meleg vagyok, de nem is viselkedem annyira melegesen, és nem is értem ezt a megnyilvánulását. Nem volt részeg, szerintem nem is ivott semmit. Gondoltam rá párszor, hogy elmondom neki, hogy mi is a helyzet, tényleg nagyon jóban vagyunk, de ezek után megingott a bizalmam, nem szeretném elveszíteni, és azt sem szeretném, ha valahogy elterjedne a suliban. (még gimisek vagyunk) Arra gondoltam, hogy elmondom neki majd később, de most tényleg nem tudom, hogy mit csináljak. Ti mit gondoltok erről?



2012. nov. 8. 17:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem a csaj mégse lehetett túl józan, vagy tényleg ennyire tapló agyilag, nem tudom. De lehet, hogy semmi rosszindulat nem volt benne, csak össze akarta boronálni a meleg haverját valakivel, ez egyes csajokban ilyen kényszeres dolog :)

Szerintem ha legközelebb négyszemközt lesztek, kérdezz rá, hogy mi a f*sz volt ez. Vagy színt vall, és kiderül, hogy már régóta tudja rólad, amely esetben tök mindegy, hogy elmondod-e neki, mert ha tovább akarta adni, már megtette. Vagy azt mondja, hogy poénból csinálta, amely esetben megmondod neki, hogy kicsit kínos volt idegenek előtt így "bemutatkozni". Ehhez aztán vagy hozzáteszed, hogy tényleg meleg vagy, vagy nem, ez már a Te döntésed.

2012. nov. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!