Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoljak most a barátnőmről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak most a barátnőmről?

Figyelt kérdés

Pár hete elmentünk bulizni néhány haverral, aztán végül az lett belőle, hogy egy belvárosi téren telepedtünk le végül is, beszélgettünk, meg ilyesmi. Majd jött 2 kb. 23-25 éves srác, divatosak, csinosak, és kedélyesen beszélgettek. Majd egyik barátnőm beszólt nekem, hogy nézd, ilyenek lesznek a te pasijaid is! Hé srácok, tökre bejöttök neki! (mmint nekem)

Igaz, hogy tényleg meleg vagyok, de nem is viselkedem annyira melegesen, és nem is értem ezt a megnyilvánulását. Nem volt részeg, szerintem nem is ivott semmit. Gondoltam rá párszor, hogy elmondom neki, hogy mi is a helyzet, tényleg nagyon jóban vagyunk, de ezek után megingott a bizalmam, nem szeretném elveszíteni, és azt sem szeretném, ha valahogy elterjedne a suliban. (még gimisek vagyunk) Arra gondoltam, hogy elmondom neki majd később, de most tényleg nem tudom, hogy mit csináljak. Ti mit gondoltok erről?



2012. nov. 8. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A csajok egyből levágják a melegeket Ennyi!
2012. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mmint a srácokat nem ismertem csak mentek a kocsijukhoz, járókelők voltak az utcán
2012. nov. 8. 17:54
 3/11 A kérdező kommentje:
De ha levágják, és főleg h nagyon jóban vagyunk, akkor ez mire volt jó? miért csinálta ezt? nekem k.urva szarul esett, bár úgy tettem, mintha fel se vettem volna...
2012. nov. 8. 17:55
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
miért nem neki mondod, h szarul esett?
2012. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem bántásnak szánta. És ha jó pasik voltak örülj neki. :) Bár nem kellett volna csak úgy odakiabálni az valóban kellemetlen
2012. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

-azért nem neki mondom, mert féltem tőle, h így "méggyanúsabb" leszek

-Igen jó pasik voltak, ezért főleg nagyon kínosnak éreztem ezt az egészet

2012. nov. 8. 18:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
a történetből az derül ki számomra, h már nem lehetsz gyanúsabb neki, már mindent tud rólad :D ez jó, nem kell már semmit elmondanod :P
2012. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
és azok a pasik egy párt alkottak?
2012. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szerintem igen, de az h melegek voltak szinte tuti :D (de egymás kezét azért nem fogták v ilyesmi...) Hát én annyira nem örülök neki, hogy tudja,/ sejti, de voltam már lánnyal, szóval annyira nem lehet benne biztos. de miből vagy benne olyan biztos h tudja? nem lehet h csak kötözködni akart?
2012. nov. 8. 23:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Mért barátkozol olyanokkal, akik előtt titkolóznod kell?

Ráadásul még nem is bízol benne, mert attól félsz, hogy kikotyogja a suliban.

Az ilyen nem barát. Szerintem felejtsd el. Legyen egy kis önbecsülésed.

2012. nov. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!