Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan vetkőzzem le a gátlásai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vetkőzzem le a gátlásaimat? (18/F/meleg)

Figyelt kérdés

A barátommal (24) 2 hónapja vagyunk együtt. Már sokszor voltunk erotikusan együtt, de maga az aktus még sosem történt meg. Ő már többször is próbálkozott, de én egy kicsit félek tőle, és talán kicsit korainak is érzem, így mindig "hárítottam"...

Nagyon gyengéd és szerintem nagyon szeret, mégis gátlásaim vannak, hogy nem leszek elég jó, vagy hogy majd kiábrándul, rondának talál szex közben...

Azt el sem tudom képzelni, hogy lámpafénynél szeretkezzünk.


Hogyan szabadulhatnék meg a gátlásaimtól?



2012. nov. 4. 21:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Köszi, már megpróbáltam, de nem sikerült. Meleg vagyok amióta az eszemet tudom (még ha egy időben ezt nem is akartam elfogadni).
2012. nov. 4. 21:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha kicsit isztok előtte az segít.

Nyugi én is te korod béli vagyok, kb ugyanezekkel a gondolatokkal, de az első után már nem törődtem velük.

Persze lehet lassan is haladni, nem kell mindent egyszerre :D

2012. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ment a zöld kéz. :) Csak hát elsőre az ital mámorában... mégiscsak romantikusabb, ha még csak kicsit sem vagy "jókedvű", nem? :P
2012. nov. 4. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elsietni. Ha nem érzed magad késznek, ne is erőltesd, az anál akkor a legjobb, ha megvan a megfelelő ellazultság.

Attól ne félj, hogy "nem leszel elég jó" vagy hogy "rondának talál". Ilyesmitől nem kell félni, ha szeretitek egymást. Én pl. kimondottan szeretek világosban szeretkezni, és még sosem csalódtam a látványban :)


Még valami: Az egy tévképzet, hogy a melegek között az análszex "az" aktus, az az együttlét csúcsa. Vannak párok, akik egyáltalán nem élnek vele, megoldják orálisan. Én is inkább csak színesítem vele a szexuális életemet, annyi más dolgot tud még két fiú együtt csinálni :) Persze ha mindketten akarjátok, próbálkozzatok vele, de tényleg nem kell elsietni.

2012. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz! :)
2012. nov. 5. 08:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
először magadat (a kinézetedet) próbáld meg elfogadni, és azután könnyebb lesz elhinni, hogy ő is téged úgy szeret, ahopgy kinézel, és akkor már nem fogsz parázni. engedd, hogy ő vezessen, ha már van tapasztalata. miért gondolod, hogy rondának talál szex közben?
2012. nov. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltaképpen sosem szerettem magam túlságosan, vékonyabb és alacsonyabb vagyok, mint az ismerőseim. Az arcommal még csak-csak kibékülök, de félek, hogy nem is tudom, ő majd máshogy lát közben, vagy elrontok valamit...
2012. nov. 5. 10:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért van veled együtt, mert olyannak lát szépnek amilyen vagy. ;)
2012. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!