Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet jól orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jól orális szexelni? (fiú fiúval)

Figyelt kérdés
Összejöttem egy fiúval, de még a csókon kívül nem történt semmi. Ha odáig jutnánk, teljesen zavarban lennék, mert tapasztalatlan vagyok és félnék hogy rosszul csinálnám, ha egyáltalán lehet ezt rosszul csinálni.

2012. szept. 2. 22:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mint mindent az életben, ezt is lehet rosszul csinálni. Viszont elég nehéz ehhez ilyen "használati utasítás"-szerűen tanácsot adni, de amik szerintem általánosan bevált módszerek/lépések, az a következők :) Nadrágon/alsógatyán át kicsi simogatás, markolászás, masszírozás. Erre általában már van reakció :D Aztán szépen előkanyarítod a farkát, párat finoman versz rajta, majd bekapod. Innen a szopás jön magától, rá fogsz érezni (írták már, hogyan "kell"). Ha itt már szuszog, nyög, nyöszörög, akkor egészen biztos, hogy jó úton jársz :D Mikor el akar menni, azt is észre fogod venni. Itt persze dönthetsz, hova menjen az anyag. De a legkéjesebb talán az, mikor a szádba megy el, full merev a farka, lüktet, és telelövi a szádat. De persze kinek mi :)
2012. szept. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én ezt a vidit végignéztem, és átgondoltam, hogy nekem mi esne jól. Játszadozz vele, legyél fokozatos, ne ess neki rögtön, használd a kezed is közben.

Nem fog harapni akkor sem, ha esetleg megkérdezed, ő hogy szereti, és azért érdemes rákérdezni közben (elsőre), hogy egyáltalán jó-e ahogy csinálod.

Ahhoz képest, hogy elsőre csináltam, elmondása szerint nem volt rossz, ami nekem jól esett :)

2012. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
az exem szerint én nem csináltam jól, de egy valami nagyon tetszett neki: amikor a heréit puszilgattam, arra nagyon be tudott indulni :P meg azis jó ha közben a heréit markolászod.
2012. szept. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!