Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Beleszerettem egy haveromba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy haveromba, mit tegyek? Én is fiú vagyok.

Figyelt kérdés

Ő nem tudja rólam, hogy más vagyok és sajna a csajok jönnek be neki. Sok időt töltünk együtt, jól elvagyunk. Mostanában pedig állandóan róla fantáziáliok. :((

Talán el kellene mondanom neki, mit érzek iránta? :S


21/F



2012. júl. 9. 21:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezzel a dologgal nagyon vigyázz. Gondold el, milyen helyzetbe hoznád azzal, ha elmondanád az érzéseidet teljes nyíltsággal. Persze az is egy lehetőség, ha te kiteríted a kártyáidat, de NEM olyan célzattal, hogy ráhajts. Ha barátok vagytok, akkor előbb-utóbb az őszinteség jegyében erről is kell beszélni. Aztán majd alakul valahogy...
2012. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Esetleg egy másik pl: Mi lenne egy másik emberekről ha kiderülne ez hallagasd meg a véleményét, hogy végződne barátságukkal stb passz.
2012. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ugyanígy vagyok. Teljesen tanácstalan. Vagyis inkább tanácsokat azt kaptam bőven, de nem merek lépni.

Én úgy gondolom, hogy inkább el kéne mondani neki, vagy rávezetni rá. De azt egyenlőre még ne, hogy tetszik neked.

Priviben írj, beszélgethetünk!

17/F

2012. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
nálam is ez van, még annyival bonyolultabb, hogy a srác hívő keresztény, ha tudná, hogy meleg vagyok, szóba se állna velem, pedig elég jól kijövünk egyébként
2012. júl. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ér egy próbát, hogy elmond neki.Lehet, hogy te is tetszenél neki::) Jó persze most nem akarlak ezzel rózsaszín ködbe varázsolni mert persze az is meg lehet, hogy hetero. Szóval szerintem annyit mondj meg neki, hogy tetszik neked és meglátod mit reagál.Ha igaz barátod nem fogja vele megszakítani a kapcsolatot.

Amúgy van, hogy sokszor mélyen a szemébe nézel?(persze amikor nem beszélgettek)Látsz rajta valamit, hogy máshogy nézne rád?

Amúgy még azt is megcsinálhatnád, hogy megcsókolod ittas állapotban (hogy tudd erre fogni) és másnap meglátnás, hogy reagál.Persze annyit igyatok, hogy emlékezzetek mit csináltatok:D

2012. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%
Én csak kívánom őket annyira nem szerelem ez megmaradt barátságnak részemről de szívesen szexelnék vele bár ő nem tudja hogy így érzek és mindig csajokról beszélünk mert én bi hajlamú vagyok bár néha én is úgy érzem hogy benne lenne de szerintem ne valld be csak beszélj többet a melegekről meg próbálj vele minél többször érintkezni és ha nem zavarja akkor benne is meg van a hajlam, nem azt mondom fogd meg a farkát csak néha hajolj közel meg ilyesmi majd kiderül ha semmi reakció vagy éppen tartózkodás akkor ne rontsd el a dolgot egy vallomással
2012. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
93%

16-os:


bemutatom neked a pontot, íme, így néz ki: .

és itt vannak a barátai: , ? ! :

2012. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17-es: ez lolz...
2012. aug. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!