Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha van/lenne meleg haverod,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van/lenne meleg haverod, akivel nagyon jóban vagy, belemennél vele egy kis orálszexbe?

Figyelt kérdés
Ha igen, mibe?

2012. jún. 28. 23:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%
Én se mennék bele
2012. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%

Nekem van meleg spanom, nem egyszer voltam már vele részegen, semmi sem változott köztünk, ugyanolyan maradt a kapcsolatunk...mondjuk én nem parázok az ilyen dolgokon, életemben annyi baromságot csináltam már, hogy nekem akármi belefér :D.


Természetesen a spanomtól mindig megkérdezem előtte, hogy ez nem baj-e, a válasz mindig az, hogy nem, neki is jó, nekem is, aztán kész ! Az orál után általában iszunk/bulizunk tovább :D !

2012. júl. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%
leszophatna, kivernénk egymásnak. az a meleg aki szopik, akit szopnak az nem. a recskától nem leszünk melegek.
2012. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
hát de azért abban is lehet bi hajlam aki hagya h egy fiú szopja..mert miért nem lány szopja ha olyan nagy hetero?
2012. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

leszophatna, kivernénk egymásnak. az a meleg aki szopik, akit szopnak az nem. a recskától nem leszünk melegek.


Akinek az ilyen gondolat megfordul a fejében azt jobban érdekli a téma mind azt még ő maga is gondolná.


Ha valaki heteró nem vágyik arra hogy egy fiú szopja a farkát különösen nem mond ilyet, hogy kiverhetnénk EGYMÁSNAK stb.

Szal na.. :D

2012. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
/13 Jaj bárcsak minden jóképű hetero srác így gondolkozna mint te :P
2012. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem lesz*phatna bármikor egy meleg... Ha meg lesz*p akkor most mi van? biszexuális leszek? xD kinem sz*rja le? xD de ha már itt tartunk nem akar valaki lesz*pni? :D
2012. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%
fiú vagy lány?
2012. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
kitől kérdezed? sztem a kérdező egyértelműen fiúra gondolt egy leszbikus nem sz*pik f*szt szerintem mert ő a puncit szereti
2012. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk nem árt ha tetszik is,a jó hverság ehhez kevés.

és leszögezném,hogy csak most és többé nem,kivéve ha éppen szigli vagyok és már nagyon kéne egy kapcsi,de akkor nem csak orál volna.

22/f bi

2012. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!